Plus One izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Plus One izle

Plus One filmi izle

Hikâyede genel olarak düğünlerde birbirlerinin kavalyesi olan iki genç ön planda yer alacaktır. Alice ile Ben, birbirleriyle anlaşmak konusunda üst düzey bir yeteneğe sahiptirler. Öte yandan da düğün sezonun yaklaşmasıyla birlikte korkularıyla yüzleşen iki üniversiteli arkadaştırlar. Çünkü, herkesin çiftler olarak katılmış oldukları düğünlerde, tek başlarına katılım sağlamak istemeyecekler. Böyle bir duruma düşmemek adına da her düğünde birbirlerinin kavalyesi olmayı kabul edecekler. Bu durum, iki tarafa da avantaj sağlamış olacaktır.
Plus One filmi izle

Plus One filmi full hd

Alice ile Ben, rutin bir düğün gününde gece boyunca konuşmalara, hatıra için çekilen birbirinden fazla fotoğraflara ve samimi olmayan danslara maruz kalmak durumunda olacaklar. Bir seviye sonra birbirlerini tanımaya yönelerek, bu durumu bir fırsata çevirmeyi düşünecekler. Her düğünde, birbirleriyle uyum konusunda üst düzey oluşları ve birbirlerini anlayabiliyor oluşları, kendilerini daha başka yönden tanımlamalarına yol açacak.
Plus One filmi full hd

Plus One filmi tek parça izle

Yaşadıkları uyumu, ömür boyu devam ettirmeyi düşünecekler. Kısa süre sonra aralarında tutkulu bir ilişki başlayacak ve düğün hazırlıklarına dahi geçilecek. Ben, babasının yaklaşan üçüncü evliliğinden fazlasıyla rahatsızlık duyacak. Öte yandan da bu durum Alice ile ilişkisini de zedeleyecek. Çünkü benzer bir kaderi, kendisinin de yaşaması ihtimaline takılacak. Kendisinin Alice’yi aldatması ve sadakat konusundaki zaafları aralarındaki ilişkiyi son düzlüğe getirecek. Artık hayattan ve kendilerinden beklentilerini son bir kez düşünme gereği duyacaklar.
Plus One filmi tek parça izle

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 1398

Tür: Romantik, 2019 Film izle, Dram, Komedi, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019

Yönetmen: Jeff Chan, Andrew Rhymer

Oyuncular: Maya Erskine, Jack Quaid, Ed Begley Jr.

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Plus One izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. AYŞEGÜL KORKMAZ

    GÜZEL SİTE

  2. serenity

    ızleyelim