Sitemizde şuan toplam 608 film bulunmaktadır.

Polaroid Türkçe Dublaj izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

Polaroid Türkçe Dublaj izle (2019)
3 (60%) 1 oy
FILM BILGILERI 4 gün önce eklendi
Polaroid Türkçe Dublaj izle (2019)

Polaroid filmi İzle

Polaroid filmi izle Hikayemizde Bird Fitcher isimli bir genç kızın, yaşamına ait detaylar aktarılacaktır. Karakter, lise öğrenimini sürdürmektedir. Ancak gerek yapısı gerekse de çaresizliği nedeniyle, akranlarının psikolojik şiddetine maruz kalmakta ve her fırsatta dışlanmaktadır. Bird, insanlardan dışlanması sonucunda kendi dünyasında yaşamaya başlamıştır. Etliye sütlüye karşı pek karışmadan, kendi hayatına devam etmektedir. Etrafıyla alakalı büyük bir meraka sahiptir ve sıra dışı şeylere sahip olabilmek, ona göre mutluluk kaynağıdır. Yaşıtlarının tatminsizliğine karşı, son derece mütevazi bir yaklaşımı bulunmaktadır.
Polaroid filmi İzle

Polaroid filmi full Hd İzle

Polaroid filmi full hd Bird, günlerden bir gün polaroid bir fotoğraf makinesi keşfedecektir. İlk başlarda nasıl kullanıldığını öğrenecek, sonrasındaysa keyfini çıkarmaya başlayacaktır. Bird’ün bu zamana kadar sahip olduğu en değerli eşyası konumuna gelecektir. Yanı başından bile ayırmayacaktır. Özellikle de nostaljik motiflere sahip olması ve yapısı Bird’ün kalbini kazanmaya yetmiştir. Makineyi etkileyici bulan karakter, buna karşı büyük bir ilgi besleyecektir. Ancak bu makine, beraberinde bir dizi soruna yol açacaktır.
Polaroid filmi Full Hd İzle

Polaroid filmi Tek Parça izle

Polaroid filmi tek parça izle Bird her ne kadar fotoğraf makinesini sıradan olarak görse de sonrasında fotoğrafını çekmiş olduğu kişilerin, 24 sonra hayatlarını kaybettiklerine şahit olacaktır. Bu durum, tüyler ürpertici bir atmosfer yaratacaktır. Bird yaratmış olduğu yıkımdan dolayı aşırı üzülecektir. Sonrasında gizemi çözerek, daha fazla insanın ölmesinin önüne geçecektir. Öte yandan şeytan oyuncağı bu makinenin, kötü ellere geçmesine engel olmaya çalışacaktır.
Polaroid filmi Tek Parça izle

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 2019 - ABD, Norveç

Yönetmen: Lars Klevberg

Oyuncular: Kathryn Prescott, Tyler Young, Katie Stevens

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Avengers Endgame izle - full hd film izle

Bu site Google Chrome önermektedir.