Sitemizde şuan toplam 608 film bulunmaktadır.

Poms Filmi Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

Poms Filmi Full HD izle (2019)
3 (60%) 1 oy
FILM BILGILERI 4 gün önce eklendi
Poms Filmi Full HD izle (2019)

Poms filmi İzle

Poms filmi izle Hikayemizde emekliler ve yaşamlarına ait detaylar yer alacaktır. Tamamı, emeklilerden oluşan bir grup kadının, hayatlarında şahit olmadıkları olay çok azdır. Hepsi, şaşalı yaşamlarının ardından huzurevinin yolunu tutmuşturlar. Başlarda buraya geldikleri için üzülseler de sonrasında huzurevine ait birtakım unsurlardan hoşnut kalacaktırlar.
Poms filmi İzle

Poms filmi full Hd İzle

Poms filmi full hd Huzurevindeki birçok kadının, birbirlerine benzer hikayeleri bulunmaktadır. Hayatlarında herhangi bir görevleri kalmayan karakterler, sıkılmaktan şikayetçidirler. Kısa süre sonra aralarına katılacak olan bir kadın, huzurevindeki birçok kadının da fitilini alevlendirecektir. Yaşlı kadınlar, bu zamana kadar hiç kimsenin yeltenemediği bir cesaret gösterecekler. Üstelik, yapacakları işten sadece keyif almaya bakıp, başka bir beklentiye girmeyecekler.
Poms filmi Full Hd İzle

Poms filmi Tek Parça izle

Poms filmi tek parça izle Yaşlı kadınlar, yaşlarına bakmadan amigo takımı kurmaya karar verecekler. Takımın kusursuz olmasını isteseler de seçmelerde, bir dizi hadiseye şahit olduktan sonra çıtalarını pek de yükseltmeyecekler. Bunun için kısa sürede, toparlanmayı başaracaklar. Fakat yaşlarının vücutlarını engellemesi, en büyük zorlukları olacaktır. Çevrelerindeki insanlar, kendilerinin amigo olabilirliğine karşıt bir tutum ve fikre sahiptirler. Bunun için yaşlarının bir hayli geciktiğini düşünecekler. Fakat yaşlı kadınlar, insanların önyargılarını haksız çıkarmaya niyetlidirler. Bunun için büyük bir özveri göstermeyi de kabul edecekler. Her geçen gün artan çalışma tempolarıyla birlikte, birbirinden sıra dışı olaylara şahit olacaklar. Sahneye çıkmalarının ardından birçok kadına ilham olacak karakterler, genç kızlara da adeta taş çıkartacaklar.
Poms filmi Tek Parça izle

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2019 - ABD, İngiltere

Yönetmen: Zara Hayes

Oyuncular: Diane Keaton, Jacki Weaver, Pam Grier

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Avengers Endgame izle - full hd film izle

Bu site Google Chrome önermektedir.