Portal Türkçe Dublaj izle (2019)

1
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Portal Türkçe Dublaj izle (2019)

Portal filmi İzle

Portal filmi izle Hikâyede paranormal aktiviteleri yakından yayınlayan bir TV programı üzerinde durulacaktır. Hayalet avcılarından oluşan bu takım, paranormal aktivitelerin yaşandığını duydukları her noktada bitmektedirler. Sıradan bir program kayıtlarında, perili olduğuna inanılan bir evi ziyaret etmeleri gerekecektir. Karşılaşabilecekleri şeylerin çok aykırı olmayacaklarını düşünecektirler.
Portal filmi İzle

Portal filmi full Hd İzle

Portal filmi full hd Televizyon programı kaydı başladığında, görünürde pek bir harekete rastlanılmayacaktır. Biraz daha yakından ve detaylı incelediğinde üzerinde resimlerin çizili bulunduğu bir mezar taşı keşfedilecektir. Altını kazmaya karar veren karakterler, bulacaklarının gizemi konusunda büyük bir meraka sahip olacaktırlar. Fakat, bir yandan da başlarına büyük belalar açabilecekleri ihtimali üzerinde duracaklar. Bu durum program mazisinde bu derece önemli keşif yapamamaları nedeniyle görünenden daha cesaretli davranmalarını sağlayacak. Ancak, her birinin korkuları yavaş yavaş gün yüzüne çıkacak. Çünkü bir adım ötelerinde, ne ya da neler gibi tehlikelerle karşılaşacaklarını bilemeyecekler.
Portal filmi Full Hd İzle

Portal filmi Tek Parça izle

Portal filmi tek parça izle Kendileri açısından bu zamana kadarkilerden daha sıra dışı olarak kabul edilen mezar taşının alt kısmına doğru yapılan derin kazılar, bir seviye sonra Kızılderili ritüellerinin yazılı olduğu parçaları bulmalarını, keşfetmelerini sağlayacaktır. Bu büyük keşif, her aşamasında ekibin heyecanını daha üst noktalara taşımaktadır. Camatotz isimli Kızılderili tanrısının, bu ritüel aracılığıyla kendi dünyasından normal dünyaya bir portal açtığı öğrenilecektir. Artık, hayatları için büyük bir seçim yapmak zorunda kalacaklar.
Portal filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.5 /10 Toplam oy: 2

Tür: Gerilim, Korku

Yapım: 2019 - İngiltere

Yönetmen: Dean Alioto

Oyuncular: Ryan Merriman, Jamie Tisdale, Myk Watford

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Portal Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 10 Yorum bulunuyor.
 1. dilara

  neden

 2. servet

  izleyebilirsek yorum yapalım.

 3. 324234

  yorum yapmak için yapıyorum

 4. Abc

  A

 5. Abc

  Guzel gorunuyor.

 6. WWE

  AÖMIOYOR ANMAIOYRJ

 7. Ali

  Fena değil

 8. Levent

  Süper

 9. Baran

  Film çok güzel

 10. mehmet

  saçma