Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Portrait de la jeune fille en feu Filmi izle (2019)

15
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap


[Toplam:8    Ortalama:3/5]
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Portrait de la jeune fille en feu Filmi izle (2019)

Portrait de la jeune fille en feu filmi izle


Hikâye 18. yüzyılın sonlarına doğru Britanya’da bulunan bir sanatçının yaşamına uzanacaktır. Sanatçı, Britanya’ya genç bir kadının portresini çizmesi üzerine görevlendirilmiştir. Marianne isimli karakter, insanlardan soyutlanmış bir adada yaşayan başarılı bir ressamdır. Günlerden bir gün manastırdan henüz taze ayrılan Heloise isimli karakterin, portresini çizmek üzere görevlendirilecektir. Bu görev, kendisi için son derece önemli görülecektir.
Portrait de la jeune fille en feu filmi izle

Portrait de la jeune fille en feu filmi full hd


Marianne’nin görev konusunda bazı unsurlara dikkat etmesi gerekecektir. Öncelikli olarak Heloise’nin portresinin çizildiğinden haberinin olmaması gerekmektedir. Bu durumu Marianne’nin uzun süre gizlemesi son derece zordur. Fakat, verilen görevi harfi harfine yerine getirmeye çalışacaktır. Bunun için de gündüzleri Heloise’den gözlerini ayırmayacak ve geceleriyse aklında kalan siluetinin portresini çizmeye karar verecektir. Çünkü, başka türlü bir yöntem bulamamıştır.
Portrait de la jeune fille en feu filmi full hd

Portrait de la jeune fille en feu filmi tek parça izle


Heloise, kısa zaman sonra evlenecek olsa da halinden hiç memnun değildir. Çünkü, gönlünün olmadığı biriyle evlendirilmek istenilmektedir. Düğün öncesindeki özgürlük dolu anlarını, Marianne ile geçirmeye karar kılacaktır. İki kadının, birlikte doyasıya eğlenerek geçirdikleri vakit, bir süre sonra aralarında farklı türden bir ilişkinin başlamasına yol açacaktır. Yakınlaşmalarıyla beraber, Marianne’nin portresi de aralarındaki çekimden etkilenecektir. Heloise’nin yüzünü unutulmayacak derecede aklına çizdiğinden, her ayrıntıyı resmedebilecektir.
Portrait de la jeune fille en feu filmi tek parça izle

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler, Tarih Filmleri

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Céline Sciamma

Oyuncular: Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?