Pulled to Hell Tek Parça izle (2019)

rek
rek
rek
rek
rek
4.0 /10 2
Pulled to Hell Tek Parça izle (2019)

Pulled to Hell filmi İzle

Pulled to Hell filmi izle Hikâyede Mickey, Kyle ile Charles isimli dedektiflerin yürütecekleri bir soruşturma aktarılacaktır. Karakterler, özellikle de kayıp vakalarında uzman pozisyonuna erişmiştirler. Mickey isimli karakter, kendilerinin ekibinin bir parçasıdır. Küçük yaşlardan itibaren geleceği görme özelliğine sahip üvey annesi tarafından yetiştirilmiştir. Özellikle de kaçırılan insanları kurtarmaya çalışmaktadır. Öte yandan insan etiyle başlanan canavarlara karşı da öldürme eğitimi almıştır.
Pulled to Hell filmi İzle

Pulled to Hell filmi full Hd İzle

Pulled to Hell filmi full hd Kendisi ve ekibi tarafından bir süre sonra garip durumlara şahit olunacaktır. Karakterler yeni bir soruşturmanın peşine düştüklerinde insanları kaçıran bir seri katile rastlayacaktırlar. Üstelik bu seri katilin üslubu ve tarzı öncekilere oranla fazlasıyla değişiktir. Bu nedenle de uzun süre karşılarındaki caninin kim olabileceğini bulmaya çalışacaktırlar. Fakat öncelikli olarak bunun karakterin düşünce mekanizmasını sorgulamalarından ibaret olduğunu da kabullenecektirler.
Pulled to Hell filmi Full Hd İzle

Pulled to Hell filmi Tek Parça izle

Pulled to Hell filmi tek parça izle Karşılarındaki seri katil, insanları öldürmekle yetinmemektedir. Öncesinde dayanılmaz ve kendine has işkenceler yapmaktadır. Nitekim kendilerinin etiyle beslenen canavarları da evcilleştirmeyi başarmıştır. Ekip tarafından bir süre sonra kurbanların konumu belirlenecek ve operasyona acil başlangıç emri verilecektir. Lakin, operasyonun seyri hesaplarındaki kadar muazzam ilerlemeyecektir. Çünkü karşılarındaki cani kendi hesaplarından daha üst yeteneklere sahiptir. Bu nedenle de ellerinden geldiğince kendisini haklamaya çalışacaktırlar. Aksi bir durum pek çok masum insanın hayatlarını kaybetmeleriyle sonuçlanacak ve acı verici olacaktır.
Pulled to Hell filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
1 Yorum
ergin
3 Nisan 2020

süper