Put Şeylere Filmi izle (2018)

6
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Put Şeylere Filmi izle (2018)

Put Şeylere filmi İzle

Put Şeylere filmi izle Hikayemiz İstanbul’un Cihangir isimli semtinde yaşamlarını sürdürmekte olan bir grup insanın tanık olduğu olayları anlatmaktadır. Karakterlerimizin tümü, birbirlerine benzer özelliklere sahiplerdir. Üstelik istemeden de olsa birbirlerine bağlanmış durumdadırlar. Aynı mekânda olsalar da farklı duygular hissediyorlar ve kendi dünyalarındaymışçasına yaşayamaya çalışıyorlar. Birbirlerine eziyet çektirmeleri ise tahammül sınırlarını sonuna kadar kullanmalarına neden oluyor.
Put Şeylere filmi İzle

Put Şeylere filmi full Hd İzle

Put Şeylere filmi full hd Cihangir’in en gözde sanatçıları arasında karmaşık ilişkiler yaşanmaktadır. Çok da iyi olmayan bu ilişkiler hayatlarına dahil olan el kamerası ile birlikte daha farklı boyutlara ulaşacaktır. Karakterlerimiz arasında tüm kadınların hayran olduğu fakat narsist özellikleriyle dikkat çeken bir yönetmen, istemeyerek olsa da birbirleriyle anlaşmak zorunda kalan iki ev arkadaşı, toz tutmaya ramak kalmış bir tiyatro sahnesi ve tüm hayatını insanları diriltmeye adamış olan bir hemşire bulunmaktadır.
Put Şeylere filmi Full Hd İzle

Put Şeylere filmi Tek Parça izle

Put Şeylere filmi tek parça izle Kameranın etkisiyle raydan çıkan hayatları tüm kaderlerini baştan çizmelerine neden olacaktır. Kimi bu kamera yüzünden hüsrana ve acı sona ulaşırken, bir grupta hayallerine ve yaşamak istedikleri hayata ulaşmaya imkân tanıyacaktır. Karakterlerin kendi hayatlarını sorgulamalarıyla birlikte farklı olaylara sebep olacaklar. Yaptıkları işin en iyisini yapmaya çalışacaklar ve unutulmak istemeyecekler. Kariyerlerinin yanına aşkta eklenince yaşadıkları duygular daha karmaşık bir duruma dönüşecek. Yer yer gerilecekler ve sınırlarını zorlayarak eski hallerinden daha başka insanlara dönüşecekler.
Put Şeylere filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 730

Tür: Dram, Fantastik, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Onur Ünlü

Oyuncular: Türkü Turan, Erkan Kolçak Köstendil, Öykü Karayel, Öner Erkan, Elit İşcan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Put Şeylere Filmi izle (2018)” filminde 69 Yorum bulunuyor.
 1. aslı

  bekliyorum

 2. Hasan

  Bekliyorum

 3. Ersen Eğilmez

  Bekliyoruz

 4. Demir

  Merak ediyorum

 5. Erdem

  Mükemmmel

 6. Sibel

  Merak ediyorum hiçbir yerde bulamadım bu filmi

 7. erdi

  süper

 8. mesut

  Bakalım nolacak

 9. ayten

  Güzel