Rambo Last Blood izle

rek
rek
VIP ALTYAZILI SUPER ALTYAZILI FRAGMAN
rek
10 /10 1
Rambo Last Blood izle

Rambo Last Blood filmi İzle

Rambo Last Blood filmi izle Hikayemizin kahramanı John Rambo, geçmişte uzun yıllar boyunca Amerikan Ordusu askeri olarak görev yapmıştır. Sayısız başarıya imzasını atan karakter için zorlu görev imkânsız değil sadece uzun sürmektedir. Kendisine verilen bütün görevleri, layıkıyla yerine getirme alışkanlığı edinmiştir. Fakat uzun süre, yorucu bir atmosferde mücadele etmesi, kendisini Arizona’da yer alan bir çiftliğe kapatmasına yol açmıştır. Mesleğinin en büyük eseri olan travma sonrasındaki stres bozukluklarıyla mücadele etmeye çalışmaktadır. Geçimini, önüne gelen her alanda bulduğu gündelik işlerde çalışarak kazanmaktadır.
Rambo Last Blood filmi İzle

Rambo Last Blood Türkçe Dublaj izle

Rambo Last Blood filmi full hd Günlük bulduğu işlerde kıt kanaatte olsa geçinmeyi başaran John Rambo, eski belalı günlerine yeniden dönmek istememektedir. Fakat günlerden bir gün, bütün planlarını altüst edebilecek bir haber alacaktır. Emlak müdürü Maria, kendisinin arkadaşıdır ve torunun Meksika sınırını geçmesinin ardından kaybolmasına şahit olmuştur. Ne yapacağını bilemeyen karakter, kendisine yardımcı olabilecek tek kişinin Rambo olduğunu düşünmüştür.
Rambo Last Blood filmi Full Hd İzle

Rambo Last Blood Filmi Full HD izle

Rambo Last Blood filmi tek parça izle Rambo, arkadaşına vefa borcunu ödemek adına, gençlerin peşinden sınırın güneyine doğru yol alacaktır. Gözlemleri sonucunda bir insan kaçakçısı çeteye tanık olarak, olayları daha sıra dışı bir konuma getirecektir. Adaleti sağlamak için bugüne kadar yapacaklarının bir sınırı bulunmayan Rambo, üvey kız kardeşi de aynı şekilde kaybolan bir gazeteciyle iş birliği yapacaktır. Kızları, acımasız çete liderinin elinden kurtarmaya çalışacaktırlar.
Rambo Last Blood filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
105 Yorum
cabbar
3 Ekim 2020

super

alp
24 Eylül 2020

Super

Ali yılmaz
14 Haziran 2020

Filmi göremedik

dfdsfsdf
21 Nisan 2020

süper

Ahmet
17 Nisan 2020

Rambo serisi harika