Rambo Last Blood izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Rambo Last Blood izle

Rambo Last Blood filmi İzle

Rambo Last Blood filmi izle Hikayemizin kahramanı John Rambo, geçmişte uzun yıllar boyunca Amerikan Ordusu askeri olarak görev yapmıştır. Sayısız başarıya imzasını atan karakter için zorlu görev imkânsız değil sadece uzun sürmektedir. Kendisine verilen bütün görevleri, layıkıyla yerine getirme alışkanlığı edinmiştir. Fakat uzun süre, yorucu bir atmosferde mücadele etmesi, kendisini Arizona’da yer alan bir çiftliğe kapatmasına yol açmıştır. Mesleğinin en büyük eseri olan travma sonrasındaki stres bozukluklarıyla mücadele etmeye çalışmaktadır. Geçimini, önüne gelen her alanda bulduğu gündelik işlerde çalışarak kazanmaktadır.
Rambo Last Blood filmi İzle

Rambo Last Blood filmi full Hd İzle

Rambo Last Blood filmi full hd Günlük bulduğu işlerde kıt kanaatte olsa geçinmeyi başaran John Rambo, eski belalı günlerine yeniden dönmek istememektedir. Fakat günlerden bir gün, bütün planlarını altüst edebilecek bir haber alacaktır. Emlak müdürü Maria, kendisinin arkadaşıdır ve torunun Meksika sınırını geçmesinin ardından kaybolmasına şahit olmuştur. Ne yapacağını bilemeyen karakter, kendisine yardımcı olabilecek tek kişinin Rambo olduğunu düşünmüştür.
Rambo Last Blood filmi Full Hd İzle

Rambo Last Blood filmi Tek Parça izle

Rambo Last Blood filmi tek parça izle Rambo, arkadaşına vefa borcunu ödemek adına, gençlerin peşinden sınırın güneyine doğru yol alacaktır. Gözlemleri sonucunda bir insan kaçakçısı çeteye tanık olarak, olayları daha sıra dışı bir konuma getirecektir. Adaleti sağlamak için bugüne kadar yapacaklarının bir sınırı bulunmayan Rambo, üvey kız kardeşi de aynı şekilde kaybolan bir gazeteciyle iş birliği yapacaktır. Kızları, acımasız çete liderinin elinden kurtarmaya çalışacaktırlar.
Rambo Last Blood filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Gerilim, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Adrian Grunberg

Oyuncular: Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Rambo Last Blood izle” filminde 105 Yorum bulunuyor.
 1. cabbar

  super

 2. alp

  Super

 3. Ali yılmaz

  Filmi göremedik

 4. dfdsfsdf

  süper

 5. Ahmet

  Rambo serisi harika