Ready or Not Full HD izle (2019)

1
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ready or Not Full HD izle (2019)

Ready or Not filmi İzle

Ready or Not filmi izle Hikayemizde zengin bir adamla, evlilik hazırlıklarını sürdüren bir genç kadının, başından geçenler işlenecektir. Güzelliğiyle bir bakanın tekrar baktığı genç kadın, kısa süre sonra dünyaevine gireceği karizmatik karakterin, eksantrik türden ailesi tarafından akşam yemeğine davet edilecektir. Hazırlıklarını sürdürmesi ve sevgilisine olan tutkusu nedeniyle, en ufak bir aksiliğe bile tahammülü yoktur. Fakat, bu akşam yemeğinin sorunsuz geçmeyeceğini de tahmin edecektir.
Ready or Not filmi İzle

Ready or Not filmi full Hd İzle

Ready or Not filmi full hd Genç kadın, sorunların oluşabileceğini umsa da yemek davetini, büyük bir nezaketle kabul edecektir. Bu şekilde, müstakbel eşinin ailesini daha yakından tanımış olacaktır. Normal şartlarda alt tarafı bir akşam yemeği şeklinde düşünerek katılmış olduğu yemek, bu zamana kadar katılmış olduklarından bazı farklılıklara sahip olacaktır. Evleneceği kişinin, ailesi konusunda henüz erişemediği bir sır bulunmaktadır. Fakat bu sırrın olduğunu, yemek süresince sergilenen davranışlar ve ortaya çıkan hadiselerden pay biçerek öğrenecektir.
Ready or Not filmi Full Hd İzle

Ready or Not filmi Tek Parça izle

Ready or Not filmi tek parça izle Genç kadının, müstakbel eşinin ailesinin yüzyıllardır devam eden bir gelenekleri bulunmaktadır. Her farklı kültürde evlilik konusunda gelenekler bulunsa da bu zamana kadar karşılaşılacak en tehlikeli ve ciddisi kendilerininkidir. Aile geleneklerine göre bir oyun oynamaktadırlar. Oyunun süresi gün doğana kadardır. Gün doğana kadar mücadele edemeyen katılımcılar, hayatlarına veda etmek zorunda kalırlar. Genç kadın, karşı karşıya kaldığı manzara sonucunda büyük bir şok yaşayacaktır. Güneş doğana kadar, hayatta kalması gerekecektir.
Ready or Not filmi Tek Parça izle .

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Gerilim, Korku

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Tyler Gillett, Matt Bettinelli-Olpin

Oyuncular: Samara Weaving, Adam Brody, Mark O'Brien

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ready or Not Full HD izle (2019)” filminde 25 Yorum bulunuyor.
 1. .

  .

 2. s

  ne

 3. sercan

  guzel bir sıteniz var

 4. uğur

  çok ilginç bir film

 5. sddsds324432

  açı