Ready or Not izle

SUPER FHD ALTYAZILI HD FRAGMAN
8.3 /10 6
Ready or Not izle

Saklambaç izle, ⚡ 2019 Aksiyon Korku Ready or Not filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle. Ready or Not filmi izle Hikayemizde zengin bir adamla, evlilik hazırlıklarını sürdüren bir genç kadının, başından geçenler işlenecektir. Güzelliğiyle bir bakanın tekrar baktığı genç kadın, kısa süre sonra dünyaevine gireceği karizmatik karakterin, eksantrik türden ailesi tarafından akşam yemeğine davet edilecektir. Hazırlıklarını sürdürmesi ve sevgilisine olan tutkusu nedeniyle, en ufak bir aksiliğe bile tahammülü yoktur. Fakat, bu akşam yemeğinin sorunsuz geçmeyeceğini de tahmin edecektir.

Ready or Not filmi izle

Saklambaç – Ready or Not 2019 Konusu

Saklambaç Türkçe Dublaj izle Genç kadın, sorunların oluşabileceğini umsa da yemek davetini, büyük bir nezaketle kabul edecektir. Bu şekilde, müstakbel eşinin ailesini daha yakından tanımış olacaktır. Normal şartlarda alt tarafı bir akşam yemeği şeklinde düşünerek katılmış olduğu yemek, bu zamana kadar katılmış olduklarından bazı farklılıklara sahip olacaktır. Evleneceği kişinin, ailesi konusunda henüz erişemediği bir sır bulunmaktadır. Fakat bu sırrın olduğunu, yemek süresince sergilenen davranışlar ve ortaya çıkan hadiselerden pay biçerek öğrenecektir.

Ready or Not filmi izle genç kadının, müstakbel eşinin ailesinin yüzyıllardır devam eden bir gelenekleri bulunmaktadır. Her farklı kültürde evlilik konusunda gelenekler bulunsa da bu zamana kadar karşılaşılacak en tehlikeli ve ciddisi kendilerininkidir. Aile geleneklerine göre bir oyun oynamaktadırlar. Oyunun süresi gün doğana kadardır. Gün doğana kadar mücadele edemeyen katılımcılar, hayatlarına veda etmek zorunda kalırlar. Genç kadın, karşı karşıya kaldığı manzara sonucunda büyük bir şok yaşayacaktır. Güneş doğana kadar, hayatta kalması gerekecektir.

Saklambaç – Ready or Not 2019 Oyuncuları

Ready ot Not Türkçe Dublaj izle başrol oyuncularu Samara Weaving, Adam Brody ve Mark O’Brien rol alıyorken, filmin yönetmenliğini Matt Bettinelli ve OlpinTyler Gillett ikilisi üstlenmiş. Ready or Not izle Filmi yabancidizi gibi dizibox diziyo ve Netflix kalitesinde 1080p olarak Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD olarak bedava izleyin.

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  6.9
 • Film Süresi
  95 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
26 Yorum
.
25 Ağustos 2021

iyiydi

.
18 Kasım 2019

.

s
17 Kasım 2019

ne

sercan
27 Ekim 2019

guzel bir sıteniz var

uğur
23 Ekim 2019

çok ilginç bir film

sddsds324432
21 Ekim 2019

açı