Recep İvedik 5 Filmi izle (2017)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Recep İvedik 5 Filmi izle (2017)

Recep İvedik 5 filmi İzle

Recep İvedik 5 filmi izle Recep İvedik, serinin devam filminde maceralarına kaldığı yerden devam edecek. Mahallerinde bir otobüs şoförü tanıdığının hayatını kaybetmesi sonucu taziye evine gidecek ve son derece çarpıcı gerçekleri ortaya çıkaracak. Arkadaşlarının almış olduğu ve yerine getiremediği bir sorumluluğu son vazife olarak yüklenmek isteyecekler. Recep, bu macerada Salih Ağabeyi de yanına katarak yolculuğa hazırlanacak.
Recep İvedik 5 filmi İzle

Recep İvedik 5 filmi full Hd İzle

Recep İvedik 5 filmi full hd Arkadaşlarının son aldığı iş, milli takımı Avrasya Gençlik Oyunları’na götürmektir. Şimdilerde ise kafileyi müsabakalara ulaştırma görevini Recep üstlenecektir. Salih Ağabeyi ’de yanına muavin olarak katan Recep, Makedonya Üsküp’e doğru yola çıkacak. Uzun süren yolculuğun molasında acıktıkları için karınlarını doyurmaya çalışacaklar. Recep, daha fazla güç sahibi olmaları açısından kafileye kendi elleriyle kuru fasulye yapacak. İçeriğine son derece yabancı olan sporcular zehirlenerek, mücadele edemeyecek duruma gelecekler.
Recep İvedik 5 filmi Full Hd İzle

Recep İvedik 5 filmi Tek Parça izle

Recep İvedik 5 filmi tek parça izle Olayların ardından kafile başkanı, milli takımı oyunlardan çekmeye karar verecek. Fakat Recep, neden olduğu sorunların milli duygularını kabartması sonucunda duruma itiraz edecek ve müsabakada kendinin yanında arkadaşlarıyla yer alacak. Birçok branşta kıran kırana geçecek olan mücadelelere, Yunanlılarla karşılaşacak kültür savaşı da eklenince işler tamamen kontrolden çıkacak. Recep, bütün performansını üst düzeyde kullanmasının yanında psikolojik olarak da rakiplerine karşı hamleler uygulayacak. İçinde bulunan milli ruhun sayesinde çoğu branşta madalyalar kazanabilecek.
Recep İvedik 5 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 3

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakari Orkan Varani Deniz Ceylan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Recep İvedik 5 Filmi izle (2017)” filminde 16 Yorum bulunuyor.
 1. serhan

  harika film

 2. Arda

  Film hemen gözükmüyor

 3. Vvvv

  İyi

 4. burak

  başarılı

 5. Seko

  İyi

 6. Zdxddzss

  Hfycbxgxfz

 7. Kadir

  Çok güzel bir film

 8. Azra

  Iyi

 9. umett

  müthiş

 10. werwe

  eerwe

 11. mahmut

  hll

 12. sako

  iyi

 13. Mahsun

  İyi

 14. ismail

  süper film.tebrikler

 15. cumali

  cokguzel

 16. Krizantem

  Çok güzel.