Recep İvedik 6 izle

7.5 /10 4
Recep İvedik 6 izle

Recep İvedik 6 izle ⚡ Yerli Komedi filmleri türü 2019 yapım Recep İvedik 6 filmini Full HD tek parça kalitede Sansürsüz online izleyin. Recep İvedik 6 filmi izle beşinci filmin devamı niteliğinde olan Türk komedi filmidir. Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar yönetmenliğini yapmaktadır. Şahan Gökbakar, kardeşi ile beraber bu filmin senaryosunu yazmıştır. Recep İvedik film serisinin altıncı filmi olan Recep İvedik 6 8 Kasım 2019 tarihinde vizyona girmiştir.

Recep İvedik 6 Full HD tek parça izle oyuncu kadrosunda Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi, Mbaye Dieng, Chidi Benjamin John, Kepsin Misodi Teke, Lorraine Kadye, Somer Karven gibi isimler yer almaktadır. Bir bölümü Bursa’da çekilen filmin yapımcılığını Çamaşırhane üstlenmiştir. Türkiye’de 67,7 milyon TL hasılat yapmıştır. Filmin çekimlerine 3 Eylül 2018 tarihinde bir kısmı Bursa’da başlanmıştır. Filmin vizyon tarihi 8 Şubat 2019 olarak duyurulmuştur. Ancak film yapımcıları ve sinema salonu arasında yaşanan tatsızlıklardan dolayı vizyon tarihinde erteleme yapıldı. Gala, 6 Kasım 2019 tarihinde yapıldı.

Recep İvedik 6 Full izle konusunda, Recep’in Konya’ya gitmeye çalışırken Kenya’ya gitmesi ve orada yaşadığı komik maceralar işleniyor. Recep, kendisine gelen bir davet alır. Bu daveti onur ve memnuniyet ile kabul eder. Daha yolculuğa başlamadan Recep’in başına türlü türlü işlere gelir. Nurullah ve Recep, yolculuk sonrasında Konya yerine Kenya’ya gelirler. Seyahat acentesinin hatası sonucu Kenya’ya giden ikili, Türkiye’ye geri dönmenin yollarını arar. Bir kafile grubunun içerisinde bilmedikleri ve daha önce görmedikleri bir coğrafyada bulunan ikili, kendilerini düşman kabilelerinin arasında bulur. Recep, kendine has komik yöntemleri ile bu iki düşman kabilenin arasında hayatta kalmaya çalışır. Bulunduğu bu vahşi dünyada Recep’in başına birçok iş gelir. Kabileye gittiklerinde esir tutulan Recep, aslında kendisinin taşta bulunan adam olduğunu söyler. Kabile, Recep’in yukarıdan geldiğine inanır. Bunun sonucunda onu kabile reisi yaparlar ve saygı hürmet ile yaklaşırlar. Vahşi dünyada esir olan ikilinin başına ilginç olaylar gelir.

 • Türler Yerli Filmler, 2019 Film izle, Komedi

 • Yönetmen: Togan Gökbakar

 • Oyuncular: Sahan Gökbakar, Nurullah Celebi, Somer Karvan, Chidi Benjamin John, Kepsin Misodi Teke, Mbaye Dieng, Lorraine Kadye, Martin Strecker, Selim Akay, Bahadir Akyuz, Resul Alagozoglu

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  2.8
 • Film Süresi
  110 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
2 Yorum
Taner Göral
27 Ağustos 2021

Film efsane imdb puanı düşük ama takmayın efsane film

Ozan Erzen
5 Ağustos 2021
Spoiler Yorumu Görüntülemek için Tıklayınız.

Film Süper Çok Güzel