Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Red Handed Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Red Handed Full HD izle (2019)

Red Handed filmi İzle

Red Handed filmi izle Hikâye Tanrı Moloch temalı olayları işleyecektir. Bu varlığın yarı şeytan olduğu bilinmektedir. Michael Madsen, olayların baş figürü olacaktır. Hayatı pek yolunda gitmeyen karakter, otantik dokulu bir büyüme süreci yaşamıştır. Kardeşiyle ilişkileri sıradan ötesindedir. Zorlu hayatta kalma çabalarına rağmen karakterin ne şekilde can verdiği de kendi ağızından aktarılacaktır. Cenaze töreninde Gus, Pete ve Duffy isimli oğulları yeniden bir araya gelecektirler. Babalarının ölümüne karşı fazlasıyla yıkılmıştırlar.
Red Handed filmi İzle

Red Handed filmi full Hd İzle

Red Handed filmi full hd Bugüne kadar yıllar süren ayrılık neticesinde kardeşlerin bir araya gelmelerinin sonuçlarını aktaracaktır. Kardeşler bu zamana kadar birbirleriyle iletişimlerini koparmıştırlar. Ancak kendilerinin olumsuz bir olayla bir araya gelmeleri, pek tercih edecekleri bir durum olmayacaktır. Bu konuda fazlasıyla değişik duygular hissedecektirler. Öte yandan yıllardır birbirlerinin değişen yönlerini anlamaya çalışacaklar. Eski hatalarından ders çıkarmalarını takiben, gelecekte aynı şeyi sergilemek istemeyecekler. Çünkü ilerleyen zaman diliminde babalarının yerinde kendilerinin de olabileceklerini kabullenecekler. Bu nedenle de hayatlarının gidişatını daha bilinçli kılmak isteyecekler.
Red Handed filmi Full Hd İzle

Red Handed filmi Tek Parça izle

Red Handed filmi tek parça izle Kardeşlerin gerginliklerin daha fazla artmasını tetikleyecek olayları aktaracaktır. Antik çağ dönemlerine ait büyük bir gizem, kendileri tarafından ortaya çıkarılacaktır. Üst üste ani şoklara maruz kalacak karakterler, bir arada olmalarına rağmen endişe ve tedirginliklerini üst seviyelerde hissedecektirler. Çünkü karanlık bir ruh kendilerini bu zamana kadar tanık olmadıkları olaylarla karşı karşıya bırakacaktır.
Red Handed filmi Tek Parça izle

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 3.5

Yönetmen: Frank Peluso

Oyuncular: Michael Biehn, Michael Madsen, Ryan Carnes

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?