Reis Full HD izle (2017)

31
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Reis Full HD izle (2017)

Reis filmi İzle

Reis filmi izle Hikayemiz Adnan Menderes’in idamının ardından, ülkede hakim olan sosyal durumu konu edinmektedir. Hikayemizin kahramanıysa Recep Tayyip’tir. 11 yaşında olduğu zamanlardan başlanarak, hayatının büyük bir çoğunluğu gözler önüne yansıtılacaktır. 11’li yaşlarında kendinin artık bir yetişkin olduğunu kanıtlama mücadelesi, gelişim göstermesiyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na kadar uzanacaktır. Halkının çıkarlarını korumak uğruna kendini bile feda edebilecek karardadır.
Reis filmi İzle

Reis filmi full Hd İzle

Reis filmi full hd Hikayemiz 1965 yılından alınan kesitlerle, başlamaktadır. Reis’in gelişimini gösterdiği Kasımpaşa mahallesinin o zaman ki dokusu ve kendi içindeki liderliğini kontrol altına alan atmosferi gözler önüne sermektedir. Karadeniz’in çeşitli şehirlerinden daha iyi bir hayat sürebilmek adına İstanbul’a göç geden, namuslu, çalışkan ve bir o kadar da neşeli insanların arasında tam bir liderdir. Hayatını da delikanlılık, adamlık, namus ve dürüstlük gibi değerler üzerine kuracaktır.
Reis filmi Full Hd İzle

Reis filmi Tek Parça izle

Reis filmi tek parça izle İlkokulu kısa süre önce bitiren Tayyip, İmam Hatip Lisesi sınavı için sonuçlarını beklemektedir. Bunun yanında yaz tatilinde Eminönü sahilinde simit ve açık hava sinemasında çekirdek satarak harçlığını çıkarmaktadır. Arkadaşlarıyla kurmuş olduğu bir de hayır çeteleri bulunmaktadır. Bu hayır çetesiyle birlikte mahallelerinde ihtiyaç sahibi herkese ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışmışlardır. Her şey mahalle için huzurlu giderken Ustura İsmail namına sahip bir kabadayının, işletmeciliğini üstlendiği bir kabadayı kahvehanesinde işlenen cinayet, tüm mahallelinin huzurunun kaçmasına neden olacaktır.
Reis filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.0 /10 Toplam oy: 20

Tür: Biyoğrafi, Dram

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Hüdaverdi Yavuz

Oyuncular: Orhan Aydin, Özlem Balci, Volkan Basaran

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Reis Full HD izle (2017)” filminde 191 Yorum bulunuyor.
 1. eren kelleli

  film güzeltavsiye ederim

 2. hh

  izleyek bakam

 3. Fatih

  Allah uzun ömür versin rte

 4. muhammed

  iyi ki yapmışlar izlemeye değer.

 5. meryyem

  reiss çok heyecanlı

 6. meryyem

  ne zmn açılacaksın gülümm

 7. reisçi

  hadi ama açılllll

 8. Selman

  Çok

 9. Emre Atıl

  EY KOCA REİS! ÇOK GÜZEL FİLM OLMUŞ

 10. ibik

  Filmi hiç bi yerde bulamadım.

 11. Fatih Enes

  Merak ettiğim bir film