Renkli Balık Yeni Dünyalar Kaşifi Tek Parça izle (2018)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Renkli Balık Yeni Dünyalar Kaşifi Tek Parça izle (2018)

Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi filmi İzle

Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi filmi izle Hikayemizin başkahramanı Renkli isimli küçük balık olmaktadır. Karakterimiz farklı türden deniz canlıları ve ailesiyle hep beraber bir akvaryumda hayatlarını sürdürmektedir. Fakat Renkli mevcut hayatından sıkılacak ve daha farklı dünyaları keşfetmek isteyecektir. Bu isteği başta aile üyeleri olmak üzere tüm canlılar tarafından imkânsız olarak değerlendirilecektir. Renkli için de hedefine ulaşmasında yaşayacağı zorluklar kabul edilecektir ancak kendini denemekten asla geri koyamayacaktır.
Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi filmi İzle

Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi filmi full Hd İzle

Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi filmi full hd Renkli’nin amaçlarına ulaşabilmesi için harekete geçmesi başta ailesi ve akvaryumun sorumluluğunu elinde tutan Mor Gözlü Ahtapot tarafından hoş karşılanmayacaktır. İki tarafta Renkli’yi tehlikeli hayallerinden uzaklaştırmak için çabalayacaktır. Karakterimizi ne kadar çabalasalar da amacından geri döndürmeyi başaramayacaklardır. Renkli, kimsenin hesaba katmadığı bir zamanda akvaryumdan dışarıya doğru sıçrayacaktır. Herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanan bu durum farklı olayları da beraberinde getirecektir.
Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi filmi Full Hd İzle

Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi filmi Tek Parça izle

Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi filmi tek parça izle Renkli akvaryumdan sıçradıktan sonra evlerinin minik çocuğu Deniz ile tanışacaktır. İkilinin tanışması yerini dostluğa bırakarak iki samimi can yoldaşı olacaklardır. Renkli bu arada deniz ve dış dünya ile alakalı bilgiler edinecek ve tüm çevresiyle bu bilgileri paylaşmaya başlayacaktır. Renkli tarafından aktarılan bu bilgiler akvaryumdaki diğer canlılar tarafından da heyecanla dinlenince Mor Gözlü Ahtapot olabildiğince sinirlenecektir. Renkli ile arasında başlayacak olan çatışma artsa da asla dış dünyaları keşfetme isteğinden vazgeçirmeyi başaramayacaktır.
Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.3 /10 Toplam oy: 24

Tür: Macera, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Burhan Gün

Oyuncular: Murat Aydın, Selay Taşdöğen, Fatih Er, Nihan Omuz, Burçin Artut

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Renkli Balık Yeni Dünyalar Kaşifi Tek Parça izle (2018)” filminde 10 Yorum bulunuyor.
 1. Ranisay

  İyiymiş

 2. Eren

  Filmin nasıl olduğunu merakla bekliyoruz.

 3. ll

  k

 4. alixan

  iyi film

 5. sadad

  fckyu

 6. Cansu

  Süper film

 7. sdasasdas

  iyi

 8. sdasasdas

  iyi

 9. fatih

  güzel bir animasyon

 10. Cumhur

  Çok iyi film.