Resident Evil: Welcome to Raccoon City izle

dinamik
SUPER FHD FRAGMAN Yorum Yap
Vizyon Tarihi: 24 Kasım 2021
dinamik
8.0 /10 1
Resident Evil: Welcome to Raccoon City izle

Resident Evil Welcome to Raccoon City 2021 yapımı korku ve gerilim türünde filmdir. Ünlü video oyunu serisi Resident Evil’e dayanan yapım, korku dolu sahneleri ile birlikte izleyicilere özel bir seyir keyfi vermeyi başarıyor.

Resident Evil Welcome to Raccoon City 2021 Film Konusu
Resident Evil Welcome to Raccoon City konusu ile Racoon City’de meydana gelenleri anlatıyor. Şehirden büyük patlama sonucunda şirket taşınmıştır ancak bu yaşanan olaylar şehri çorak bir toprak haline getirmiştir. Özellikle yüzeyin altında her an gün yüzüne çıkmayı bekleyen kötülüğün yakın zamanda tekrar harekete geçmesi ile birlikte şehir tam bir korku atmosferine bürünmüştür. Bu kötülüğün serbest kalması ile birlikte tüm kasaba halkının da yaşamı sonsuza kadar değişecektir. Artık kötülük her yere hakim olmuştur ve kasaba da yaşanmaz bir hale gelmiştir.

Ama tüm kötülüklerden bir şekilde kurtulmayı başarmış olan küçük bir grup yaşananların arkasındakileri merak eder ve bunları anlamak için adım atmaya karar verir. Ancak bu atacakları adım sandıkları gibi hiç kolay olmayacaktır. Özellikle Chris, olayları çözebilmek için büyük bir çaba göstermek isteyecektir ama karşılaşacağı kötülük ile ilgili çok fazla bilgisi bulunmamaktadır. Kötülüğü fark ettiğinde ise müthiş bir korkuyla yüz yüze gelmiş olacaktır.

Resident Evil Welcome to Raccoon City Oyuncuları
Resident Evil Welcome to Raccoon City oyuncuları arasında Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell gibi isimler bulunuyor.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City izle ⚡ 2021 filmi 4K film izleme kalitesi ile 720p Altyazılı veya 1080p Türkçe Dublaj olarak Full HD film izle. Resident Evil: Welcome to Raccoon City izle 2021 Netflix filminin konusu oyuncuları Youtube fragmanı ekşi yorumları ve imdb bilgilerini görebilir, ne zaman çıkacak gibi sorular hakkında bilgi sahibi olabilir filmi Full HD kesintisiz online izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

 • Türler 2021 Filmleri, Aksiyon, Fragman, Gizem, Korku

 • Yönetmen: Johannes Roberts

 • Oyuncular: Hannah John-Kamen, Neal McDonough, Kaya Scodelario, Tom Hopper, Robbie Amell, Donal Logue, Avan Jogia, Marina Mazepa, Stephannie Hawkins, Lily Gao, Nathan Dales, Janet Porter

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  0.0
 • Film Süresi
  130 dakika
 • Film Dili
  Fragman
0 Yorum