Resmi Sırlar – Official Secrets Tek Parça izle (2020)

14
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Resmi Sırlar – Official Secrets Tek Parça izle (2020)

Resmi Sırlar – Official Secrets filmi İzle

Resmi Sırlar – Official Secrets filmi izle Hikâyede Katharine Gun’un kariyeri ve yaşamı üzerinde durulacaktır. Karakter, uzun süredir İngiliz İstihbaratı adına çalışmaktadır. Dışarıdaki imajının ötesinde bir performansa sahiptir. Genç kadın, ülkesini ilgilendiren büyük bir durumla karşı karşıya kaldığında, kendi hayatını da riske atmış olacaktır. Gündemde BM Güvenlik Konseyi tarafından yapılacak toplantı mevcuttur. Bu toplantıda Amerika Birleşik Devletleri’nin Irak’a girmesi hakkında konuşulacaktır.
Resmi Sırlar – Official Secrets filmi İzle

Resmi Sırlar – Official Secrets filmi full Hd İzle

Resmi Sırlar – Official Secrets filmi full hd Amerika Birleşik Devletleri’nin Irak’a girmesini meşrulaştırmak adın hain bir plan devreye sokulmuştur. Hedefteyse tüm dünya huzurunu etkileyecek BM Güvenlik Konseyi vardır. Katharine’nin eline geçirdiği veriler, büyük bir felaketin habercisidir. Zaman kaybetmek istemeyen karakter Martin Bright adındaki gazeteciyle istihbarat paylaşımında bulunacaktır. Bütün bu durumun öğrenilmesiyle beraber hem kariyerini hem de hayatını riske atmış olacaktır.
Resmi Sırlar – Official Secrets filmi Full Hd İzle

Resmi Sırlar – Official Secrets filmi Tek Parça izle

Resmi Sırlar – Official Secrets filmi tek parça izle Katharine’nin Yaşar adındaki kocası Kürt’tür. Bu nedenle de olaylara biraz daha duygusal yaklaşmıştır. Kendisinin yarattığı zafiyet, vatan hainliğiyle suçlanmasına yol açmıştır. Eli kolu bağlı kalan karakter, yapılan suçlamalara karşı dimdik ayakta durmaya çalışacaktır. Kendisini kurtarabilmesi adına Ben isimli kariyeri iyi geçmiş bir avukatla çalışmaya karar verecektir. Öte yandan hayati riskleri de gün geçtikçe artmaya başlamıştır. Bu nedenle de söz konusu olayın, kendi menfaati doğrultusunda çözülmesini amaçlayacaktır. Her şeyini bu uğra harcamaya hazırdır.
Resmi Sırlar – Official Secrets filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.3 /10 Toplam oy: 33

Tür: Gerilim, Polisiye

Yapım: 2020

Yönetmen: Gavin Hood

Oyuncular: Keira Knightley, Matt Smith (IV), Adam Bakri

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Resmi Sırlar – Official Secrets Tek Parça izle (2020)” filminde 90 Yorum bulunuyor.
 1. Erdal

  süper film

 2. Mehdi

  Super

 3. jhon

  İ)

 4. tuba

  merakla izleyeceğim

 5. icoo

  hmm

 6. aaa

  harika çok iyi

 7. Kk

  Süper

 8. Yüksek

  Super

 9. sabanhoca

  harika, teşekkürler

 10. sabanhoca

  harika