Sitemizde şuan toplam 1486 film bulunmaktadır.

Ricky Rapper ve Vücutçu Tek Parça izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PARTYorum yap

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Ricky Rapper ve Vücutçu Tek Parça izle (2019)

Ricky Rapper ve Vücutçu filmi İzle

Ricky Rapper ve Vücutçu filmi izle Serena adındaki karakter, bir süre önce kız kardeşinin yurt dışına çıktığına tanık olmuştur. Bu süreçte yeğeni Ricky’e göz kulak olma sorumluluğunu yüklenmek zorunda kalacaktır. Ricky, son derece yaramaz bir çocuktur. Yakın arkadaşı Nelly ile zaman geçirmekten keyif almaktadır. Fakat mahallerinde herkesin tatile çıktığını öğrenmeleri kendilerini üzecektir. Serena, maddi durumlarının bir tatile elverişli olmadığını belirtecektir. Fakat üzülmemesi için de Lennart isimli komşularına ne yapabileceklerini soracağını söyleyerek, rahatlatmak isteyecektir.
Ricky Rapper ve Vücutçu filmi İzle

Ricky Rapper ve Vücutçu filmi full Hd İzle

Ricky Rapper ve Vücutçu filmi full hd Serena, durumu Lennart’a iletip, Ricky’nin modunu da ekleyerek bir çaresi olup olmadığını soracaktır. Lennart, hassasiyetle yaklaştığı konuya karşı yakın arkadaşlarından birisinin aracı olmasını isteyecektir. Bu sayede düşük tarifeli bir tatil planı ayarlayabilecektirler. Hep beraber tatil köyünün yolunu tutan karakterler, orada Bill ile Sylvester Pontinen adındaki baba oğul ile tanışacaktırlar. İkili, kendileri için önemli bir yarışmaya hazırlanmaktadırlar. Aralarındaki samimiyette sıradan baba oğul ilişkisinin ötesindedir. Bu durum Ricky için fazlasıyla duygusal olacaktır.
Ricky Rapper ve Vücutçu filmi Full Hd İzle

Ricky Rapper ve Vücutçu filmi Tek Parça izle

Ricky Rapper ve Vücutçu filmi tek parça izle Bill ve Sylvester, vücut geliştirme sporuyla ilgilenmektedirler. Yarışmayı kazanmak için de çok sıkı çalışmaktadırlar. Kendileri, Nelly ile Serena’nın ilgisini çekecektir. Lennart ve Ricky’de korkak olmadıklarını kanıtlamaya karar verecektirler. Frank Teyze, kendilerini bilek güreşi için eğitmeye çalışacaktır. Hepsinin birbirleri hakkında önyargılı düşünceleri, ilerleyen süreçte yerini derin hayretlere bırakacaktır.
Ricky Rapper ve Vücutçu filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Aile, 2019 Film izle

Yapım: 2019 - Finlandia

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Markus Lehmusruusu

Oyuncular: Pamela Tola, Timo Lavikainen, Ylermi Rajamaa

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?