Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Ring Ring Filmi Tek Parça izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Ring Ring Filmi Tek Parça izle (2019)

Ring Ring filmi İzle

Ring Ring filmi izle Hikâyede bir grup tele pazarlamacı tarafından tanık olunan durumları ele alınacaktır. Karakterler, şirketlerinin kötü mali tablosu bahane gösterilerek, Daniel isimli patronları tarafından kapı dışarı edilecektirler. Bu konuda fazla gurur yapan karakterler, tele pazarlama alanında kazandıkları yetenekleri harcamak istemeyecektirler. Bunun için de kendi tele pazarlama firmalarını kurmaya karar verecekler. Diğer taraftan müşteri kitlesini çalarak eski şirketlerinden ve patronları Daniel’den intikam almak isteyecekler. Lakin gelecekte müşterilerinin bulunduğu liste kaybolacaktır.
Ring Ring filmi İzle

Ring Ring filmi full Hd İzle

Ring Ring filmi full hd Karakterler kutlama faslında alkolün dozunu kaçırıp, listenin kayıtlı olduğu telefonun kaybolduğunu fark etmiştirler. Cadılar Bayramı atmosferinde kayıp telefonun peşinden gidip izini sürmek isteyecektirler. Will ile Amber bir anda, annesini katlederek evinin derin dondurucusunda saklayan bir uyuşturucu bağımlısı karakterin evinde kapana sıkışacaktırlar. Amber, sık tekrarlayan nöbetler geçirecektir. Will ise ne kadar çabalasa da kaçış yolu bulamayacaktır.
Ring Ring filmi Full Hd İzle

Ring Ring filmi Tek Parça izle

Ring Ring filmi tek parça izle Kendilerini esir alan adam her ne kadar uyuşturucu bağımlısı olsa da bundan memnuniyet duymamaktadır. Aslında gözlerinde büyüttükleri karakter, bir o kadar da kendisine karşı savunmasızdır. Çünkü bağımlılıkları sancılarla geri vurmaktadır. İntikam ateşiyle yanıp tutuşacak ikili, bir an önce bağımlının zaaflarını kullanarak tutsak hayattan kurtulmaya çalışacaklar. Öte yandan sonrasında gerçekleştirmeleri gereken intikamı gerçekleştirmenin hayalini kuracaklar. Fakat olayların gidişatında büyük acılara maruz kalacaklar ve aslında bu kadar da kolay olmayacağını kabullenecekler.
Ring Ring filmi Tek Parça izle

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2019 - İngiltere

IMDB Puanı: 4.3

Yönetmen: Adam Marino

Oyuncular: Kirby Bliss Blanton, Malcolm Goodwin, Tommy Kijas

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?