Risen izle

ALTYAZILI HD FRAGMAN
7.0 /10 3
Risen izle

Risen izle, ⚡ 2021 Bilim Kurgu Gerilim filmleri türü Risen filmi Türkçe Dublaj Full HD olarak Altyazılı 1080p film izleyin. Risen 2021 filmi Avustralya ve ABD ortak yapımı bir bilim kurgu gerilim bir filmidir. Filmde New York’un küçük bir kasabasına meteor çarpması ve bunun sonucunda havanın canlı yaşamını tehdit edecek şekilde değişmesi konu edinmektedir.

Risen 2021Film Konusu

Risen 2021 Türkçe Dublaj izle Badger, ABD’nin New York eyaletine bağlı küçük çifti kasabasıdır. Bir gün bu kasabaya meteor çarpar. İnsanları inanılmaz derecede tedirgin eden bu meteor çarpışı havayı kirletmiştir. Kirlenen hava zehirli bir hale gelmiş ve ortaya tam anlamıyla bir felaket çıkmıştır. Zehirli havayı soluyan insanlar birer birer ölmektedir. Lauren isimli bir astrobiyolog, bu felakete çözüm üretmesi adına çağırılır. Lauren istemeyerek de olsa bu kriz ekibine dahil olur.

Öte yandan meteorun dünyaya çarptığı yerde de ilginç bir durum yaşanmaktadır. Öyle ki ilgili alanda devasa büyüklükte bir ağaç ortaya çıkmıştır. Yapılan araştırmalar ve incelemeler sonucunda meteor olarak tahmin edilen cismin aslında bir tür deneysel tohum olduğu ortaya çıkar. Bu deneysel tohum, yeni bir yaşam arayan dünya dışı canlılar tarafından gönderilmişti. Risen filmi özgün ve ilgi çekici hikayesiyle çok şey vaat ediyor.

Risen 2021 Film Oyuncuları Karakterleri

Risen 2021 film izle Filmin senaristi ve yönetmeni aynı isimdir: Eddie Arya. Oyuncu kadrosunda ise Natalie Rose, Terri Purchase ve Buffy Anne Littaua gibi isimler bulunmaktadır. Kanada’nın Alberta bölgesinde çekimleri tamamlanan film, The Risen izle olarak da bilinmektedir.

 • Türler 2021 Filmleri, Bilim Kurgu, Gerilim, Türkçe Altyazılı

 • Yönetmen: Eddie Arya

 • Oyuncular: Terri Purchase, Natalie Rose, Buffy Anne Littaua, Kenneth Trujillo, Nicole Sharrock, Ashley Ross, Lily Brown Griffiths, Wassim Hawat, Caroline McQuade, Melissa Brattoni, Michela Carattini, Jack Campbell

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  3.2
 • Film Süresi
  109 Dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum