Ritüel Türkçe Dublaj izle (2019)

9.0 /10 2
Ritüel Türkçe Dublaj izle (2019)

Ritüel filmi İzle

Ritüel filmi izle Hikayemizin merkezinde dört eski arkadaş yer almaktadır. Karakterlerimiz, uzun zamandır birbirlerinden ayrıdırlar. Yakın bir arkadaşlarının beklenmedik ölümü, karakterlerin yollarını yeniden kesiştirecektir. Arkadaşlarının acı verici haberi, bütün karakterlerin mutluluğunu altüst etmiştir. Tuttukları yasın etkisinden, bir türlü kurtulamamaktadırlar. Birazcık olsun moral bulmak ve rahatlayabilmek için İskandinavya bölgesine geçecekler. Burada gerçekleştirecekleri doğa yürüyüşü sayesinde, eski günleri de yad edebilecekler.
Ritüel filmi İzle

Ritüel Türkçe Dublaj izle

Ritüel filmi full hd Arkadaş grubu, sık ve ıssız ormanda bir başlarına yürüyüşlerine devam etmektedirler. Üstelik, kontrolü kaybettiklerinden derinlerine kadar inmek zorunda kalmıştırlar. Bu nedenle de dönüş yollarında rotaları kaybolacaktır. Ormanda yolunu kaybeden karakterler, büyük bir korku yaşayacaktırlar. Bunun yanında bazı anormal durumların gerçekleşmesi, daha fazla endişelenmelerine yol açacaktır.
Ritüel filmi Full Hd İzle

Ritüel Filmi Full HD izle

Ritüel filmi tek parça izle Karakterler, korktukları için daha fazla hareket etme eğilimine girecektirler. Bu nedenle de çıkış yolundan daha fazla uzaklaşacaklar. Bulundukları orman İskandinav efsanelerinde sıkça yer bulmuştur. Kendisine ait esrarengiz ve gizemli bir dokusu bulunmaktadır. Kısa süre sonra peşlerinde, tanımlayamadıkları bir varlığın olduğunu fark edecektirler. Tehlikeli varlık, her geçen saniye başlarına daha fazla belalar açacaktır. Arkadaş grubu, kaderlerinin ölen arkadaşlarıyla aynı olmaması adına, ellerinden gelen mücadeleyi sürdürmeleri gerekecektir. Aksi takdirde, karşılarındaki varlığın vicdanına kalacaklar ve hayatlarını kaybetmelerine ramak kalacaktır. Bu zorlu süreçte, varlıktan daha akılcı davranmaları gerekmektedir. Tek çıkış yolları budur.
Ritüel filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
51 Yorum
ÜNAL
6 Nisan 2020

ÇOK GÜZEL BİR SİTE

osman
3 Nisan 2020

nice

Berkay
8 Ocak 2020

Bakacaz

ceren
4 Ocak 2020

süper

eyilma
3 Ocak 2020

harika

Murat
24 Aralık 2019

Harikadan bir tik öte

Emre
20 Aralık 2019

Süper

Emre
20 Aralık 2019

Korkunç

Ülviye
1 Aralık 2019

Fragmaan güzeldi

Hasan
23 Kasım 2019

Film super

Şadiye Koyuncu
18 Kasım 2019

Resmi sırlar çok beğendim.