Rust Creek Türkçe Dublaj izle (2018)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Rust Creek Türkçe Dublaj izle (2018)

Rust Creek filmi İzle

Rust Creek filmi izle Hikayemiz sonbahar mevsiminde geçmektedir ve merkezinde Sawyer adında bir genç kız bulunmaktadır. Son derece başarılı bir kolej öğrencisi olan karakterimiz, kısa zaman önce büyük bir iş görüşmesine davet edilmiştir. Adeta havalara uçmasına neden olan bu davet, tüm hayatını değiştirecektir. Yola tek başına çıkan karakterimiz, GPS’in arızalanmasının ardından yanlış bir dönüşe imza atacaktır. Kentucky ormanında haritadan yönünü bulması gerekecektir. Fakat bir anda iki karakterin kendine şiddet uygulamasıyla karşı karşıya kalır.
Rust Creek filmi İzle

Rust Creek filmi full Hd İzle

Rust Creek filmi full hd Ana otoyolun birkaç mil uzağında yaşanan olaylara kimse şahit olamayacaktır. Hollister ve Buck isimli kardeşler, kendisine yardım edeceklerini söyleyecektir fakat kötü niyetli oldukları her hallerinden bellidir. Davranışlarında sınırı kaybeden kardeşler, Sawyer’ın ormana doğru kaçmasıyla peşinden izini süreceklerdir. Sawyer, kısa süre sonra bacağındaki yaralanmadan dolayı bilincini kaybedecek ve gözünü açtığında ise Lowell isimli bir karakterle karşılaşacaktır.
Rust Creek filmi Full Hd İzle

Rust Creek filmi Tek Parça izle

Rust Creek filmi tek parça izle Lowell, kimyasallarla uğraşan ve esrarengiz bir karavanda hayatını sürdüren bir karakterdir. Üstelik iki kardeşin de samimi arkadaşı durumundadır. Bu nedenle de Sawyer, kendini onlardan olabildiğince gizlemeye çalışacaktır. Buna ek olarak Lowell tarafından da alıkoyulmaktadır. Terk edilmiş otomobili fark eden kasaba şerifleri ilk başlarda pek önemsemezler. Şerif O’Doyle, durumun gayet sıradan olduğunu düşünse de yardımcısı olayı daha fazla irdeleyecektir. Soruşturma açılıp, bütün ipuçları incelenene kadar Sawyer, Lowell’ın yanında hapis hayatı yaşayacak ve aslında farklı yönlere sahip olduğunu da görme fırsatı elde edecektir.
Rust Creek filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.4 /10 Toplam oy: 12

Tür: Dram, Gerilim, Suç, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2018 - ABD

Yönetmen: Jen McGowan

Oyuncular: Hermione Corfield, Denise Dal Vera, John Marshall Jones, Sean O'Bryan, Jay Paulson

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Rust Creek Türkçe Dublaj izle (2018)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. berkant

    utanmadan bide dublaj yazıyonuz ya

    • Dublaj’da ses kaymaları vardı kaldırıldı, temiz sürüm çıkınca eklenecek.