Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Rüzgârı Dizginleyen Çocuk Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Rüzgârı Dizginleyen Çocuk Full HD izle (2019)

Rüzgârı Dizginleyen Çocuk- The Boy Who Harnessed the Wind filmi İzle

Rüzgârı Dizginleyen Çocuk- The Boy Who Harnessed the Wind filmi izle Hikayemiz Afrika’daki sosyal yaşantı ve çocukları ele almaktadır. Hikâyenin kahramanı William Kamkwamba, henüz 13 yaşında olmasına karşılık zeki bir çocuktur. Gerek su gerekse de maddi imkansızlıklar çevresinde gelişen bir hayatı olmuştur. Babası ve annesi tarlalarda mısır toplayarak geçimlerini sağlamaktadırlar. William Kamkwamba, çaresizlik dolu yaşantısına bir şekilde devam etmektedir. Okuyarak, çevresindekilere ve ailesine, faydalı bir birey olabileceğini düşünecektir. Fakat bir süre sonra, hayatında en olmasını istemediği olaya şahit olacaktır.
Rüzgârı Dizginleyen Çocuk- The Boy Who Harnessed the Wind filmi İzle

Rüzgârı Dizginleyen Çocuk- The Boy Who Harnessed the Wind filmi full Hd İzle

Rüzgârı Dizginleyen Çocuk- The Boy Who Harnessed the Wind filmi full hd Gelecek vadeden zeki William, ne yazık ki maddi imkansızlıkları nedeniyle okuldan atılacaktır. Ancak William, içindeki çalışma azmini söndürmeye niyetli değildir. Bu nedenle de herkesten gizli olarak, gece vakitlerini okul kütüphanesinde geçirmeye başlayacaktır. Saatlerce kendi başına çalışan William, akranlarının önünde devam etmek isteyecektir.
Rüzgârı Dizginleyen Çocuk- The Boy Who Harnessed the Wind filmi Full Hd İzle

Rüzgârı Dizginleyen Çocuk- The Boy Who Harnessed the Wind filmi Tek Parça izle

Rüzgârı Dizginleyen Çocuk- The Boy Who Harnessed the Wind filmi tek parça izle William, köylerindeki sefaletten ve insanların çaresizliğinden son derece etkilenmiştir. Günlerden bir gün babasına ait eski bir bisikletin parçalarıyla karşılaşacaktır. William, bu parçalar ile rüzgâr jeneratörü yapabileceğini düşünecektir. Bu sayede hem ailesi hem de köyü sefaleti arkalarında bırakabilecektir. Kısa sürede William’ın fikrinin etrafında, köyün büyük bir bölümü uyum sağlamıştır. 7’den 7’e herkes, William’ın direktifleriyle jeneratörü inşa etmeye çalışacaktır.
Rüzgârı Dizginleyen Çocuk- The Boy Who Harnessed the Wind filmi Tek Parça izle

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2019 - ABD, Malavi, Fransa, İngiltere

Yönetmen: Chiwetel Ejiofor

Oyuncular: Maxwell Simba, Chiwetel Ejiofor, Aïssa Maïga

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?