Sadık Bir Adam Filmi izle (2019)

4
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Sadık Bir Adam Filmi izle (2019)

Sadık Bir Adam filmi İzle

Sadık Bir Adam filmi izle Hikâyenin ana konusu, bir çift ve ilişkileridir. Marianne ve Abel isimli karakterler, tanışmalarından itibaren iyi anlaşmaya başlamıştırlar. Sonrasındaysa uzun soluklu bir ilişki sürecine girmiştirler. Fakat bir süre sonra ilişkilerinde ortaya çıkan problemler, gündem yaratmıştır. Marianne, Abel’i terk etmeye karar verecektir. Çünkü güzel kadın gönlünü Abel’in en yakın arkadaşlarından birisine kaptırmıştır. Abel üst üste yaşadığı trajedinin etkisinden uzun süre kurtulamayacaktır.
Sadık Bir Adam filmi İzle

Sadık Bir Adam filmi full Hd İzle

Sadık Bir Adam filmi full hd Abel ile Marianne 8 yıl süresince, iletişim kurmayacak ve görüşmeyecektirler. İkisi de kendi hayatlarını kurmuşturlar. Fakat bir süre sonra Marianne’nin eşi Paul, hayatını kaybedecektir. Abel’de eski arkadaşına son vazifesini yapmak isteyecek ve bu fırsattan istifade Marianne’yi de görebilecektir. İkili yıllar sonra birbirlerini görüp, hasret giderecektirler. Marianne için Abel’i görmek, cenaze acısını bir nebze olsun dindirmiştir.
Sadık Bir Adam filmi Full Hd İzle

Sadık Bir Adam filmi Tek Parça izle

Sadık Bir Adam filmi tek parça izle Marianne, Abel ile yeniden beraberlik düşündüğünü ima edeceği hareketlerde bulunacaktır. Abel’de yıllardır Marianne’siz harap olan hayatını kurtarmak adına bu fırsatı kaçırmak istemeyecektir. Fakat ikisi de eskisi gibi değildirler. Hayatları farklı yönde değişmiştir. Abel, Marianne ile yeniden birlikteliğe adım atabilmek için oğlu Joseph ile üvey kızı Eve’yi ikna etmek zorunda kalacaktır. Kolay kolay memnun olmayan iki karakter de Abel’i büyük bir maratona sokacaktırlar. Abel, uğrunda Marianne’ye kavuşmanın olduğu bu zorlu sınavda, elinden geleni yapmaya çalışacaktır.
Sadık Bir Adam filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi, Romantik

Yapım: 2019 - Fransa

Yönetmen: Louis Garrel

Oyuncular: Laetitia Casta, Louis Garrel, Lily-Rose Depp

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sadık Bir Adam Filmi izle (2019)” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 1. nalan

  gerçekten çok iyi

 2. pika

  excellent

 3. pika

  nice

 4. hsjsj

  .d

 5. La vie

  Umarım dublaj değildir

 6. bilmem

  iyiymiş

 7. Bell

  İyi

 8. Hayat

  ☄️

 9. Alice

  Very nice and beautiful

 10. Alice

  Very nice

 11. yyesil

  harika