Sadık Bir Adam Filmi izle (2019)

rek
rek
rek

Sadık Bir Adam filmi İzle

Sadık Bir Adam filmi izle Hikâyenin ana konusu, bir çift ve ilişkileridir. Marianne ve Abel isimli karakterler, tanışmalarından itibaren iyi anlaşmaya başlamıştırlar. Sonrasındaysa uzun soluklu bir ilişki sürecine girmiştirler. Fakat bir süre sonra ilişkilerinde ortaya çıkan problemler, gündem yaratmıştır. Marianne, Abel’i terk etmeye karar verecektir. Çünkü güzel kadın gönlünü Abel’in en yakın arkadaşlarından birisine kaptırmıştır. Abel üst üste yaşadığı trajedinin etkisinden uzun süre kurtulamayacaktır.
Sadık Bir Adam filmi İzle

Sadık Bir Adam Türkçe Dublaj izle

Sadık Bir Adam filmi full hd Abel ile Marianne 8 yıl süresince, iletişim kurmayacak ve görüşmeyecektirler. İkisi de kendi hayatlarını kurmuşturlar. Fakat bir süre sonra Marianne’nin eşi Paul, hayatını kaybedecektir. Abel’de eski arkadaşına son vazifesini yapmak isteyecek ve bu fırsattan istifade Marianne’yi de görebilecektir. İkili yıllar sonra birbirlerini görüp, hasret giderecektirler. Marianne için Abel’i görmek, cenaze acısını bir nebze olsun dindirmiştir.
Sadık Bir Adam filmi Full Hd İzle

Sadık Bir Adam Filmi Full HD izle

Sadık Bir Adam filmi tek parça izle Marianne, Abel ile yeniden beraberlik düşündüğünü ima edeceği hareketlerde bulunacaktır. Abel’de yıllardır Marianne’siz harap olan hayatını kurtarmak adına bu fırsatı kaçırmak istemeyecektir. Fakat ikisi de eskisi gibi değildirler. Hayatları farklı yönde değişmiştir. Abel, Marianne ile yeniden birlikteliğe adım atabilmek için oğlu Joseph ile üvey kızı Eve’yi ikna etmek zorunda kalacaktır. Kolay kolay memnun olmayan iki karakter de Abel’i büyük bir maratona sokacaktırlar. Abel, uğrunda Marianne’ye kavuşmanın olduğu bu zorlu sınavda, elinden geleni yapmaya çalışacaktır.
Sadık Bir Adam filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Fransa
  • Film Dili
    Girilmedi
11 Yorum
nalan
12 Aralık 2019

gerçekten çok iyi

pika
17 Kasım 2019

excellent

pika
17 Kasım 2019

nice

hsjsj
17 Kasım 2019

.d

La vie
4 Eylül 2019

Umarım dublaj değildir

bilmem
4 Eylül 2019

iyiymiş

Bell
2 Eylül 2019

İyi

Hayat
18 Ağustos 2019

☄️

Alice
11 Ağustos 2019

Very nice and beautiful

Alice
11 Ağustos 2019

Very nice

yyesil
9 Ağustos 2019

harika