Saf Filmi izle

5
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Saf Filmi izle

Saf filmi İzle

Saf filmi izle Filmimizin kahramanı Kamil karısı Remziye ile birlikte eski bir gecekonduda Fikirtepe’de hayatlarını sürdürmektelerdir. Sıradan hayata sahip olan çift bir anda kentsel dönüşüm projesinden yararlanmaya karar verecek ve tüm kaderlerinin değişmesine neden olacaklardır. Filmimiz konusu itibariyle yaşadıkları, içinde kalacakları durumları farklı bir bakış açısıyla bize sunmayı hedeflemekte. Saklı gizli köşelerde kalmış yaşantıları da bizlere tekrar hatırlatacak film yer yer duygusal sahnelerle vicdanımızı sızlatacağa benziyor.
Saf filmi İzle

Saf filmi Full Hd İzle

Saf filmi full hd iyi kalpli, kimseye bir kötülüğü dokunmayan kahramanımız Kamil oturduğu semtte herkes tarafından böyle bilinmektedir. Geçimini kazanmak amacıyla yakın mahallelerden birinde inşa edilmeye başlanan kentsel dönüşüm projesinin şantiye sahasında çalışmak için kollarını sıvayacaktır. Kendi mahallesinde oturan insanların kentsel dönüşüm projesine karşı çıkması hem Kamil’in baskı altında kalmasına hem de işyerinde tepki görmesine neden olacaktır. Kamil bu saatten sonra artık eskisi gibi olamayacaktır.
Saf filmi Full Hd İzle

Saf filmi Tek Parça izle

Saf filmi tek parça izle Kamil içinden çıkılmaz bir duruma düşmüştür. İyilik yaptığı herkes ona kötülük yapmakta adeta sırtından vurmaya çalışmaktadır. Çoğu ortamda haksız durumlara maruz kalacak ancak kendini savunacak cesareti asla gösteremeyecek. Bu durum sadece kendisini etkilememekte, karısı Remziye’nin de üzülmesine sebebiyet vermektedir. Remziye Kamil’in bu kadar iyi olmaması için devamlı tartışmaktadır. Üstelik davetsiz bir minik misafirlerini de bekleyen çift, mahallede barındırılmama sorunuyla da karşı karşıya kalacaklar ve bütün olanların üstesinden gelmeye çalışacaklar.
Saf filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: 2019 Film izle, Dram, Yeni Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2018

Yönetmen: Ali Vatansever

Oyuncular: Saadet Işıl Aksoy, Onur Buldu, Ümmü Putgül, Ebru Ojen Şahin, Erol Afşin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Saf Filmi izle” filminde 29 Yorum bulunuyor.
 1. Lflf

  Xlxl

 2. Eray

  eyws

 3. Eray

  eyw

 4. aykan

  harika film

 5. sana ne

  ?

 6. evet

  .

 7. ilayda

  Harika birsite tek geçerim

 8. aybars

  Fena degio

 9. Arda Dasdemir

  Begenmelik bi film