Şahıs 46 Türkçe Dublaj izle (2019)

4
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Şahıs 46 Türkçe Dublaj izle (2019)

Şahıs 46 filmi İzle

Şahıs 46 filmi izle Hikayemizin temelinde, festival yolculuğuna çıkmaya karar veren üç yakın arkadaş bulunmaktadır. Karakterler, normalde masum bir festivale katılmak isterlerken, çıkacakları yolculukta birbirinden enteresan durumlara şahit olacaktırlar. Üç yakın arkadaşın, gençlik festivali uğruna, gösterecekleri fedakarlıklar ve birbirlerine olan sevgileri ön planda yer alacaktır.
Şahıs 46 filmi İzle

Şahıs 46 filmi full Hd İzle

Şahıs 46 filmi full hd Ekibimiz, zaman kaybetmeden hayallerindeki festivale doğru yola çıkacaklar. Ardından yolda iki otostopçu genci daha kendilerine katacaklar. Mutlu, mesut sürdürdükleri yolculuk, araçlarının bir anda arızalanmasıyla suya düşecektir. Üstelik mahsur kaldıkları yeri fazlasıyla ıssızdır. Bu durum, üzülmelerinin yanında korkmalarının da sebebi olmuştur. Zorunlu olarak mola vermeleri gereken gençler, yardım çağrılarını duyurabilmek adına etraflarını kolaçan etmeye başlayacaktırlar. Bu sırada ıssız bir evin ışıklarının yandığını görünce, fazlasıyla sevinecekler.
Şahıs 46 filmi Full Hd İzle

Şahıs 46 filmi Tek Parça izle

Şahıs 46 filmi tek parça izle Az bir mesafe kat ettikten sonra, ışıkları yanan eve ulaşan gençler, ev sahibinin sıcak tavırlarıyla karşılaşırlar. Üstelik kendilerine yardım edileceğinin söylenmesi üzerine bütün üzüntüleri son bulacaktır. Araçlarını kontrol etmeden önce, yoldan geldikleri düşünülerek kendilerine güzel bir sofra donatılacaktır. Gençler yanaşmasalar da ev sahibi yemeleri konusunda fazlasıyla ısrarcı olacaktır. Yemeğin bir an önce biteceğini düşünen gençler, istemeseler de ev sahibini kırmak istemeyecekler diğer taraftan da tartışmalarını büyütmeden zaman kaybetmekten çekinecekler. Fakat sonrasında tanık olacakları olaylar, ev sahibinin kendilerini evden göndermemek konusundaki ısrarcı tavrıyla ortaya çıkacaktır.
Şahıs 46 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Gerilim

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Çağatay Düz, Ege Demirbüken

Oyuncular: Melis Tamtaş, Melisa Akpolat, Ramazan Mert Durak, Hüseyin Ezgi Taşkın, Irmak Lüleci

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Şahıs 46 Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. Irf

  Bakacaz

 2. aybüke

  çok iyiydi.

 3. Yunus

  iyi güzel

 4. mehmet altun

  super

 5. Cicikuş

  Mükemmel!!