Saka Kuşu Full HD izle (2019)

10 /10 1
Saka Kuşu Full HD izle (2019)

Saka Kuşu filmi İzle

Saka Kuşu filmi izle Hikayemizde Theo Decker adındaki bir çocuğun, başından geçenler aktarılacaktır. Theo, henüz 13 yaşında olmasına rağmen birçok sıra dışı duruma şahit olmuştur. Yaşıtlarıyla arasında bariz görülen farklar bulunmaktadır. İnsanlarla ilişki kurmaktan çekinmektedir. Adeta kapalı bir sır küpüdür. Bugüne kadar, hayatının hiçbir sonucu onu tatmin etmeye yeterli olmamıştır. Memnun olmayışı hayattan zevk alma duygusunu tamamen ortadan kaldırmıştır. Dünyanın acımasızlığından sadece, kendi kurduğu dünyada zaman geçirerek kurtulabilmektedir.
Saka Kuşu filmi İzle

Saka Kuşu Türkçe Dublaj izle

Saka Kuşu filmi full hd Theo ve ailesi, müzelere ve müzayedelere karşı aşırı merakladırlar. Beraberce fırsat buldukları her gün müze ziyaretleri gerçekleştirmektedirler. Özellikle de tarihi eserleri gözlemlemek, onları fazlasıyla rahatlatmaktadır. Sıradan bir günde Metropolitan Sanat Müzesi’ne bir gezi düzenleyecektirler. Babasının çalışması nedeniyle müzeye Theo ve annesi ziyaret gerçekleştirecekler. Müzede bu zamana kadar görmedikleri türden eşyalara tanık olmaları, ikisini de heyecanlandıracak. Fakat bir anda ortalık kaos alanına dönüşecek. Çünkü müze teröristlerin hain bombalı saldırısı sonucunda harabeye dönecek. Theo, kaderin yardımıyla kurtulacak fakat annesi hayatını kaybedecek.
Saka Kuşu filmi Full Hd İzle

Saka Kuşu Filmi Full HD izle

Saka Kuşu filmi tek parça izle Theo, uzun süre yaşadıklarının etkisinden kurtulamayacaktır. İçsel olarak yalnızlaşmaya başlamıştır. Annesinin acısı dinmeden yeniden babasının acısına da maruz kalacaktır. Babası, Theo’yu terk ederek, bir başına bırakacaktır. Theo ise yaşının küçüklüğünü problem yapmaktan, hayatta kalmaya çalışacaktır. Theo, kimsesizlikten varlık bir ailenin kendisini evlat edinmesiyle kurtulacak ve bambaşka bir yaşama atılacaktır.
Saka Kuşu filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
21 Yorum
saka
14 Aralık 2019

a