Salur Kazan Zoraki Kahraman Full HD izle (2017)

rek
8.4 /10 9
Salur Kazan Zoraki Kahraman Full HD izle (2017)

Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi İzle

Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi izle Hikayemiz yıllar öncesinde bir obada tanık olunan olayların odağında ilerlemektedir. Bölgenin en büyük obalarından birisinin güvenliğini üstlenen karakterimiz Salur Kazan’da bütün olayların merkezindedir. Salur Kazan, oba sakinleri tarafından son derece saygı duyulmakta ve idol olarak benimsenmektedir. Varlığı adeta oba sakinlerinin güvenlikten endişe etmemelerine neden olmaktadır. Fakat günlerden bir gün Salur Kazan’ın obadan ayrılması, oba sakinlerini bir hayli endişelendirecektir. Bu zamana kadar sorun yaşanmamasında kendinin yeteneği herkes tarafından kabul edilmektedir.
Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi İzle

Salur Kazan Zoraki Kahraman Türkçe Dublaj izle

Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi full hd Salur Kazan’ın çıkan işleri, gitmesini gerekli kılmıştır. Kendisi de durumdan memnun değildir ancak işini halledip, kısa sürede dönmeye çalışacaktır. Oba sakinlerinin güvenliği tehlike altına girmesin diye de kendi görevini çeşitli kişiler arasında bölüştürmüştür ve yokluğunda obayı onlar koruyacaktır. Ancak Salur Kazan’ın görevlendirmiş olduğu kişiler, üzerlerine düşen görevi yerine getiremeyecek ve obanın kısa süre içinde talan edilmesine sebep olacaklardır. Oba halkı, kötü niyetli kişilerce esir alınacaktır.
Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi Full Hd İzle

Salur Kazan Zoraki Kahraman Filmi Full HD izle

Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi tek parça izle Geri dönüşünde adeta büyük bir şok yaşayan Salur Kazan, ailesinin ve halkının peşinden gitmeye karar verecektir. Oba halkının bütün kaderi kendisinin ellerindedir. Çıkacağı yolculuk son derece tehlikeli ve zorludur fakat Salur, ailesi ve obası için canını dahi esirgemeyecektir. Hangi tür zorlukla karşılaşırsa karşılaşsın hiçbir şey onu yolundan alıkoyamayacaktır.
Salur Kazan Zoraki Kahraman filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
134 Yorum
HEHEH
8 Aralık 2020

AÇILMAN İÇİN SANA NASIL BİR RÜŞVET VERMELİYİZ

ferid
15 Kasım 2020

harika

ferid
15 Kasım 2020

harika acilsa bakardik

Kazim
6 Kasım 2020

Super

Buyuk kritik
6 Kasım 2020

Super film

ibrahim
5 Kasım 2020

tşklr

Ali
22 Eylül 2020

Harika

mustafa
29 Ağustos 2020

z

eyeyey
16 Ağustos 2020

yeryery

konçi
3 Ağustos 2020

bien etre

Burcu
28 Nisan 2020

Harika

Muhammed
27 Nisan 2020

Açın uleyn şu filmi

a
26 Nisan 2020

a

Feyza
26 Nisan 2020

Harika