Sar Başa Full izle (2019)

60
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Sar Başa Full izle (2019)

Sar Başa filmi izle


Hikâyede dört karakterin, başlarından geçen olaylar irdelenecektir. Ussal adındaki karakter, yaşanılanların merkezindedir. Kendisi çalışkanlığı ve zekasıyla birlikte, gelecekte önemli yerlere geleceğini düşündürmektedir. Fakat, üniversite sınavına girmesine 1 gün kala, hiç ummadığı durumlarla karşı karşıya kalacaktır. Normal şartlarda Ussal, sınava 1 senesini ayırmış ve gece gündüz demeden çalışmıştır. Bu şekilde derece yapacağı düşünülmektedir. Hayalindeki bölüme yerleşmesinin yegâne kuralı budur. Diğer taraftan yeni eğitim hayatında, hayatı boyunca aradığı aşkı da bulmaya umutlanmıştır. Kendisi, içine kapanık biri olsa da artık bunu aşması gerektiğinin farkındadır.
Sar Başa filmi izle

Sar Başa filmi full hd


Ussal’ın, abisi moda tasarımcılığına kafayı takmış durumdadır. Ayrıca bu konuda nadir görülen bir yeteneğe sahiptir. Fakat, asıl sıçramasını henüz yaşayamamıştır. Sabri adındaki bir diğer karakter de müzisyenlik kariyeri üzerine düşünmektedir. Kürşad, basketbol antrenörlüğü yapmaktadır. Beraber zaman geçiren karakterler, birbirlerine her koşulda sıkı tutunabilmeyi başarmıştırlar. Bundan sonrasında da aynı istikrarı gösterme eğilimine girecekler.
Sar Başa filmi full hd

Sar Başa filmi tek parça izle


Ussal ile ev arkadaşlarının, kaderlerini etkileyecek bir savaşa girişmeleri üzerinde duracaktır. Ussal, sınav arifesinde görülmez bir kaza geçirecektir. Bu kaza sonucunda, zıpır hafızasını kaybetmiş olacaktır. Üstelik, ertesi günkü üniversite sınavında bu şekilde hiçbir şey yapamayacaktır. Bir senesini kaybedecek olan karakter, geleceği için kötü bir zaman dilimine şahit olacaktır. Doktorlar, Ussal’ın hafızasının geri getirilebilmesi için kaybetmeden önceki günü aynı şekilde yaşaması gerektiğini öne sürecektirler. Bu evreden sonrası, arkadaşlarının hamleleriyle devam edecektir.
Sar Başa filmi tek parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Komedi, 2019 Film izle

Yapım: 2019

Yönetmen: Berk Alan

Oyuncular: Alper Rende, Kemal Can Parlak, Ali Biçim

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sar Başa Full izle (2019)” filminde 340 Yorum bulunuyor.
 1. salih

  qwqwqwq çok komilk

 2. Çağrı

  Mükemmel

 3. General1

  Bu nedir

 4. Kerem

  Mükemmel

 5. dogus

  ıyı

 6. Ksos

  Sososos

 7. Hsö

  Sv ehm

 8. Jddd

  G

 9. Muhammet yunus uçar

  Sa as

 10. vncn

  krall

 11. Emre boz

  Ee

 12. Barbaross

  Bakıyoruz

 13. Hasan

  Muhteşem

 14. Hüseyn

  İyi film

 15. Yedistanik

  İyi

 16. abdullah

  çok iyi film

 17. Ada

  Siprayz

 18. Ada

  Çok güzlel

 19. Ada

  Mukemmel

 20. Mal

  Mukemmwl