FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Favourite – Sarayın Gözdesi izle

Sarayın Gözdesi filmi İzle

Sarayın Gözdesi filmi izle Olayımız 18.yy’larda Britanya’da geçmektedir. Lady Sarah isimli saray görevlisi kadın Kraliçe’nin bütün isteklerini karşılamakla görevlidir. Uzun yıllar rakipsiz olarak sarayda varlığını sürdüren Lady Sarah, Abigail isimli güzel bir kadının saraya teşrif etmesiyle tahtı iyice sallanacaktır.
Sarayın Gözdesi filmi İzle

Sarayın Gözdesi filmi Full Hd İzle

Sarayın Gözdesi filmi full hd Artık sarayın tek gözdesi Lady Sarah değildir. En az kendisi kadar dişli olan rakibi Abigail, kendini gün geçtikçe geliştirmektedir. Ne kadar dışlansa da bu durumu önemsemez ve her düştüğünde yeniden kalkmasını iyi bilmektedir. Lady Sarah’tan en büyük farkı da sürekli olarak iyimser olması ve her an hayat dolu bulunmasıdır.
Sarayın Gözdesi filmi Full Hd İzle

Sarayın Gözdesi filmi Tek Parça izle

Sarayın Gözdesi filmi tek parça izle Kraliçe Anne’ye hizmet edecek olan bu ikilinin işi hiçte kolay değildir. Sarayda bir sürü entrikayla ve ülkenin geleceğiyle uğraşacaklardır. Ancak bütün bu yoğun gündemlerinde dâhi eğlenmeyi asla ihmal etmeyeceklerdir. Kraliçe Anne’nin davranışları ise bu kadarına pes dedirtir. Her şeyden nem kapmakta ve insanların devamlı olarak kendinden kötü bahsettiğini hissetmektedir. Lady Sarah ve Abigail’in birbirleriyle olan mücadelelerinin yanında bir yandan da Kraliçe Anne’nin en gözde yardımcısı olmaya çalışacaklardır. İkisinin de asla pes etmeye niyetleri yoktur. Sürdürülen bu mücadelede Kraliçe Anne’yle Abigail’inin yakınlaşması en çok Lady Sarah’ı etkileyecektir. Klasik saray kötü kadını olan Sarah, ikilinin arkalarından olmadık işlere kalkacak hatta Abigail’i saraydan uzaklaştırmayı dahi teklif edecektir. Ancak Kraliçe Anne tam anlamıyla eşit rekabet olmasını istemektedir.
Sarayın Gözdesi filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: 2019 Film izle, Dram, Tarih, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Yorgos Lanthimos

Oyuncular: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz, Nicholas Hoult, Joe Alwyn

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Favourite – Sarayın Gözdesi izle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Semih semih - 8 ay önce demiş ki:

    süper film

  2. Aaaa - 2 sene önce demiş ki:

    Fena değildi