Savage X Fenty Show Filmi izle (2019)

0

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Savage X Fenty Show Filmi izle (2019)

Savage X Fenty Show filmi İzle

Savage X Fenty Show filmi izle Rihanna isimli Barbadoslu şarkıcı ve söz yazarının, özel bir klasmanda tanık olacağı durumlar aktarılacaktır. Rihanna, şarkılarıyla tüm dünyada hatırı sayılır bir üne sahip olmuştur. Bu nedenle de markaların kendisine yönelik çalışmaları fazlasıyla yoğundur. Günlerden bir gün yepyeni bir iç çamaşırı markasıyla anlaşacaktır. Bu durum, Rihanna’nın diğer kadınlara ne derece seksi olduklarını kanıtlaması için büyük bir şanstır. Karakter bunu elinden geldiğince fırsata çevirmeye çalışacak ve sıkı hazırlanacaktır.
Savage X Fenty Show filmi İzle

Savage X Fenty Show filmi full Hd İzle

Savage X Fenty Show filmi full hd Rihanna, iç çamaşırlarına karşı yakından bir tutkuya sahiptir. Bu nedenle de her koşulda tüm zamanını, bu klasmana hazırlanmak için seferber edecektir. Sonraki süreçte bu zamana kadar ötekileştirilmiş ve sahneye iç çamaşırlarıyla çıkabileceklerini akıllarına bile getiremeyen kadınlarla bir araya gelecektir. Bu kadınlar, güzel şarkıcı için büyük bir ilham kaynağı olmuşturlar. Şimdi, onları da cesaretlendirmeye yönelik bir misyonu takip etmesi gerekecektir.
Savage X Fenty Show filmi Full Hd İzle

Savage X Fenty Show filmi Tek Parça izle

Savage X Fenty Show filmi tek parça izle Gösteriye her kesimden kadının dahil olmasıyla birlikte, işler bambaşka yönlere gitmeye başlayacaktır. Rihanna’nın kadınlara vermiş olduğu özgüven ve cesaret, kendilerine güzel bir gecenin anılarını sağlayacaktır. Gecenin devamında, normal hayatları sorunlardan ibaret olan kadınlar için Sean Paul başta olmak üzere diğer ünlü yıldızların da destekleriyle unutmaya çalışacaktırlar. Rihanna, bu yaklaşımıyla birlikte gecenin yıldızı olabilmeyi başaracaktır.
Savage X Fenty Show filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.9 /10 Toplam oy: 66

Tür: Biyoğrafi, 2019 Film izle, Müzikal, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Alex Rudzinski, Sandrine Orabona

Oyuncular: Keith Baptista, Melissa Battifarano, Shauna Brooks

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Savage X Fenty Show Filmi izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. hjij

  acilmiyor..

 2. Baran

  Güzel baya ama baya valla güzel

 3. Ss cb

  .

 4. jhjhj

  .