Seduced By A Killer izle

SUPER FHD FRAGMAN
5.4 /10 5
Seduced By A Killer izle

Seduced By A Killer izle hikâyenin ana odağında Jessica isimli bir anne yer alacaktır. Normal şartlarda anneler, çocuklarının hayatında fazla bir meraka sahiptirler. Ancak Jessica’nın bu tarzda bir eğilimi yoktur. Asi bir yapıya sahip olan Jessica, kızı Tessa’nın sorumlulukları altında ezilip gitmektedir. Genç yaşta bekar bir anne olması, hayata karşı asileşmesine yol açmıştır. Tessa’nın kısa süre önce başladığı ilişkiye dair birtakım ciddi endişelere sahiptir. Ancak kızına söz geçirebilmek konusunda yetersiz kalacaktır.

Seduced By A Killer filmi İzle

Seduced By A Killer Türkçe Dublaj izle

Seduced By A Killer Türkçe dublaj izle Jessica, kızının kendisinden iki kat büyük olan Eric ile çıkma ihtimaline fazlasıyla korkacaktır. Bu durum doğrudan ikili arasında bir gerginliğe mahal verecektir. Jessica’nın aykırı tutumuna rağmen, Tessa ile Eric arasındaki ilişki daha ileri boyutlara devam etmektedir. Eric’in davranışları, Jessica’nın kabul edebilmesinin çok ötesindedir. Bu nedenle de Tessa’yı ne yapıp edip, Eric’ten uzaklaştırmaya çalışacaktır.

Seduced By A Killer Filmi Full HD izle

Seduced By A Killer 2019 Filmi Full HD izle Jessica’nın çabaları boşa gitmeye başladığında, endişeleri de doğru orantılı olarak artacaktır. Bu sefer merceğini kızının erkek arkadaşı Eric’e tutacaktır. Onun hayatı hakkındaki bazı detayları elde etmeye çalışacaktır. Bir süre sonra da karanlık ve korkunç ipuçlarına ulaşacaktır. Eric’in şiddet temalı geçmişi, Tessa’ya sunulmak istenecektir. Çünkü, karakter bir süre önce yüksek güvenlikli bir ruh sağlığı merkezinde tedavi görmüştür. Bu nedenle de suç potansiyeli fazlasıyla yüksektir.

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    5.0
  • Film Dili
    Turkce Altyazi
4 Yorum
tmp
17 Nisan 2021

harika

GreggRip
16 Ekim 2019

Теперь буду знать

revecesc
14 Ekim 2019

çk güzel çok devam

Mi
6 Ekim 2019

Bakalım flim nasılmış