Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Seduced By A Killer Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Seduced By A Killer Full HD izle (2019)

Seduced By A Killer filmi İzle

Seduced By A Killer filmi izle Hikâyenin ana odağında Jessica isimli bir anne yer alacaktır. Normal şartlarda anneler, çocuklarının hayatında fazla bir meraka sahiptirler. Ancak Jessica’nın bu tarzda bir eğilimi yoktur. Asi bir yapıya sahip olan Jessica, kızı Tessa’nın sorumlulukları altında ezilip gitmektedir. Genç yaşta bekar bir anne olması, hayata karşı asileşmesine yol açmıştır. Tessa’nın kısa süre önce başladığı ilişkiye dair birtakım ciddi endişelere sahiptir. Ancak kızına söz geçirebilmek konusunda yetersiz kalacaktır.
Seduced By A Killer filmi İzle

Seduced By A Killer filmi full Hd İzle

Seduced By A Killer filmi full hd Jessica, kızının kendisinden iki kat büyük olan Eric ile çıkma ihtimaline fazlasıyla korkacaktır. Bu durum doğrudan ikili arasında bir gerginliğe mahal verecektir. Jessica’nın aykırı tutumuna rağmen, Tessa ile Eric arasındaki ilişki daha ileri boyutlara devam etmektedir. Eric’in davranışları, Jessica’nın kabul edebilmesinin çok ötesindedir. Bu nedenle de Tessa’yı ne yapıp edip, Eric’ten uzaklaştırmaya çalışacaktır.
Seduced By A Killer filmi Full Hd İzle

Seduced By A Killer filmi Tek Parça izle

Seduced By A Killer filmi tek parça izle Jessica’nın çabaları boşa gitmeye başladığında, endişeleri de doğru orantılı olarak artacaktır. Bu sefer merceğini kızının erkek arkadaşı Eric’e tutacaktır. Onun hayatı hakkındaki bazı detayları elde etmeye çalışacaktır. Bir süre sonra da karanlık ve korkunç ipuçlarına ulaşacaktır. Eric’in şiddet temalı geçmişi, Tessa’ya sunulmak istenecektir. Çünkü, karakter bir süre önce yüksek güvenlikli bir ruh sağlığı merkezinde tedavi görmüştür. Bu nedenle de suç potansiyeli fazlasıyla yüksektir.
Seduced By A Killer filmi Tek Parça izle

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2019 - İngiltere

Yönetmen: Danny Buday

Oyuncular: Clare Kramer, Mia Topalian, David Fumero

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?