Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? izle

3
SUPER FHD FRAGMANYorum yap
rek
rek
FILM BILGILERI 4 ay önce
Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? izle

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? izle 2021 yılına ait 1 saat 53 dakikalık romantik, dram, komedi filmi. Andaç Haznedaroğlu’nun yönetmenliğini yaptığı film bu yılın en çok beklenen filmlerinden biriydi. Yılmaz Erdoğan’ın yüzlerce kez sahnelenip bir milyonu aşkın seyirci tarafından izlenen tiyatro oyunundan uyarlanan film büyük ilgi gördü. 1999 yılında sahnelenmeye başlanan, Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve Demet Akbağ’ın performansıyla da akıllarda yer eden “Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?” adlı tiyatro oyunu sinemaya uyarlandığında da beklenen ilgiyi aldı. 505 kere sahnelenen oyunun filmleşme kararı ise ilk kez 2009 senesinde ortaya çıktı. Yılmaz Erdoğan böyle bir düşüncesini açıkladığında seyirci de merakla bekledi.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? Filminin Oyuncu Kadrosu

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? Full HD izle oyuncuları: Ecem Erkek, Engin Alkan, Devrim Yakut, Merve Dizdar, Ushan Çakır, Bülent Çolak, Ahmet Rıfat Şungar, Atakan Çelik ve Fatih Özkan.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? Filmin Konusu

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? Tekparça 1080p izle Gülseren hayata gözlerini açtığında üstün zekalı bir çocuk olarak doğmuştur. Başkalarıyla uyum sağlamakta zorlanan Gülseren, zekâsı ve sivri diliyle hayata karşı hep alaycı olmuştur. Yerli komedi filmler içerisinde merakla beklenenlerdendi. Filmin başlangıcında bir YouTube içerik üreticisinin üstün zekalı bu yaşlı hanım Gülseren’le röportaj isteğini görüyoruz. Gülseren yıllardır yaşadığı bu uyum sorununu anlatıyor. Eğlenceli bir dille anlatılan bu film hayatın tam içinden bir şeyler sunuyor.

Oy Ort: 9.5 /10 Toplam oy: 2

Tür: 2021 Filmleri, Dram, Komedi, Netflix, Yerli Filmler

Yapım: 2021

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Andaç Haznedaroglu

Oyuncular: Yilmaz Erdogan, Ushan Çakir, Merve Dizdar, Ecem Erkek, Devrim Yakut, Bülent Çolak, Engin Alkan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?