Serenity Full HD izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Serenity Full HD izle (2019)

Serenity filmi İzle

Serenity filmi izle Baker Dill isimli karakter, bütün yaşanılanların odak noktasındadır. Baker, Plymout Adası’nda bölgeyi ziyarete gelen turistleri gezdirmek amacıyla, tur gezilerinin organizasyonu yapmaktadır. Uzun bir süredir geçimini bu şekilde sağlamaktadır. Balıkçı teknesinde gün boyu süzülen kaptan, kendini bu şekilde rahatlatmaktadır. Geçmişte bir evlilik yapan karakter, Karen isimli karısından ayrıldıktan sonra duygusal bir bunalım geçirmiştir. Fakat yıllar sonra yardım istenildiğinde yeniden eski karısının yanında bitecektir.
Serenity filmi İzle

Serenity filmi full Hd İzle

Serenity filmi full hd Karen, Baker’dan ayrıldıktan sonra yeni bir ilişkiye başlamıştır. İlişkinin sonucunda da dünyaevine yeniden dahil olmuştur. Fakat hem kendi hem de genç oğulları, gün geçtikçe artan bir şiddete maruz kalmıştır. Karen, yeni eşinin eskisini mumla aratmasına tanık olmuştur. Tahammül noktası tükenince de son çare olarak Baker’ın yardımını ve vicdanını isteyecektir. Karen, kocasından kurtulmak için dahiyane bir plan hazırlamıştır. Baker’ın da planda üzerine düşen görevleri yapması yeterli olacaktır.
Serenity filmi Full Hd İzle

Serenity filmi Tek Parça izle

Serenity filmi tek parça izle İlk aşamada, şiddetkar kocası Baker tarafından bir balık avına çağrılmak zorundadır. Peşine açık denizlerde yol alacaklar ve şüphelendirici hareketler sergilemekten çekinecektir. Biraz daha açıldıktan sonra, zalim adam köpekbalıklarının hezimetine uğratılmak üzere kaderine mahkûm bırakılacaktır. Baker, eski eşinin yeniden ortaya çıkması sonucunda bazı zaaflarını kontrol etmekte zorlanacaktır. Geçmişte unutmak istediği anılar, bir anda önünde belirivermiştir. Kendi içinde yapacağı vicdani muhakemenin ardından, Karen’ın olumsuz taraflarını da görmeye çalışacaktır.
Serenity filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, Gerilim

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Steven Knight

Oyuncular: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Djimon Hounsou

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Serenity Full HD izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. naci güler

  süpe film tavsiye edilir şidetle

 2. naci güler

  süper film tvsiye edilir şiddetle

 3. yeşil seven

  şahaneymiş!

 4. hamza

  supriz