Sitemizde şuan toplam 1441 film bulunmaktadır.

Serseriler Full izle (2019)

2
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap


FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Serseriler Full izle (2019)

Serseriler filmi izle


Hikâyenin iki ana karakterinden birisi Bülent diğeriyse Fuat’tır. İki karakter de çaresizlik içinde hayatlarını sürdürmektedirler. Kimi zaman günü geçirecek, güçleri bile kalmayacaktır. Beş parasız kalmaları kendilerini karanlık işlere itecektir. Fuat, hayatı boyunca illegal olarak para kazanmıştır. Bülent ise daha parlak bir kariyerle hayata atılmıştır. Geçmişte başarılı bir polis olan karakter, adı rüşvet operasyonlarından birisine karışınca, meslekten ihraç edilmiştir.
Serseriler filmi izle

Serseriler filmi full hd


Bülent ve Fuat’ın parayı bulma uğraşları üzerinde şekillenecektir. Bu zamana kadar yoksulluk içinde yüzseler de iki karakter de birbirlerini satmamıştırlar. Fuat, bir zaman sonra barlardan birisine işletme müdürlüğü yapmaya başlamıştır. Bülent’te aynı barın kapı güvenliği işini yürütmektedir. Mekânın, zengin sahibi yurt dışına gitmesi gerektiğinde iki karakter için hayatlarının fırsatı ellerine geçmiştir.
Serseriler filmi full hd

Serseriler filmi tek parça izle


Çalıştıkları barın alt katını bir anda kumarhane yapıp, kısa yoldan köşeyi dönme planına kanaat getirecektirler. Üstelik, kendi oynatacakları usulde kendilerine has olacaktır. Polis, bir süre sonra barda kumar oynatıldığından haberdar olacaktır. Gizli polisler de bar yapılanmasının içine hatta Bülent ile Fuat’ın en yakınlarına dahil olacaktır. Operasyon zamanı geldiğinde, ortaya büyük bir yıkım çıkacaktır. Fuat ve Bülent, kurtulabildikleri takdirde milyonlarca lira servetin, keyfini sürecektirler. Şayet yakalandıklarındaysa ömürleri parmaklıklar arkasında çürümek zorunda kalacaktır. Bir anda neye uğradıklarına şaşıran karakterler, zekalarını kullanarak peşlerindeki insanları atlatabilmenin mücadelesini verecektirler.
Serseriler filmi tek parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Dram

Yapım: 2019

Yönetmen: Ulaş Bahadır

Oyuncular: Ulaş Bahadır, Sadık Gürbüz, Semra Dinçer

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?