Sevgili Komşum Tek Parça (2018) izle

5.1 /10 329
Sevgili Komşum Tek Parça (2018) izle

Sevgili Komşum filmi İzle

Sevgili Komşum filmi izle Hikayemiz bir apartmanda hayatlarını sürdüren insanların yaşamak zorunda olacakları olayları anlatmaktadır. Şale Apartmanı, dışarıdan bakıldığı zaman gayet normal bir bina olma özelliğine sahiptir. Fakat içinde yaşamını sürdüren insanların birbirinden farklı yaşam tarzları bulunmaktadır. Uzun süre sonra yaşayacakları olaylar sonucunda kaderleri birbirlerine bağlı duruma gelecektir. Tesadüfler üzerine birbirlerinin yaşamlarına dair ipuçları da elde etmiş olacaklar. Daha öncesinden sadece apartmanlarında geçip giderken gördükleri hayatlara dokunabileceklerdir.
Sevgili Komşum filmi İzle

Sevgili Komşum Türkçe Dublaj izle

Sevgili Komşum filmi full hd Şale Apartmanı’nın birbirinden farklı hayatları bünyesinde bulundurması çeşitli olayları da beraberinde getirecektir. Apartmanın kapıcılığını üstlenen karakterimiz herkes tarafından sevilmektedir. Hikâyenin diğer kahramanları arasında ise klasik şehir hayatında sık rastlanılan, mutlu evliliklerini sürdüren çiftler, sokak kedilerinin sevgilisi yaşlı teyzeler ve her olup biteni hür dikkat takip eden meraklı komşular… Apartmanda yaşayan genç bir kadının hastaneye kaldırılmasıyla beraber, başka bir karakterin apartmana taşınması bütün sır perdesinin açılmasına neden olacaktır.
Sevgili Komşum filmi Full Hd İzle

Sevgili Komşum Filmi Full HD izle

Sevgili Komşum filmi tek parça izle Apartmana yeni taşınan karakter, daha öncesinde sığınma evinde yaşayan genç kadındır. Geçmişinin ona yaşattığı sıkıntılı olayların etkisinden kurtulmaya çalışmaktadır. Üstelik yeni erkek arkadaşının desteğiyle bunu başarabileceğine inanacaktır. İkili yeni bir hayata başlayabilmek adına yeni evlerine yerleşecekler ve bu dünyada kendilerini hiç olmadığı kadar güvende hissedecekler. Ortama yeni uyum sağlayacak olan genç kadın karakterimiz, halen kime güvenip güvenmeyeceği konusunda endişe duymaktadır. İlerleyen süreçte birbirinden farklı olaylara maruz kalarak kesin bir şekilde yeni bir kişiliğe bürünecektir.
Sevgili Komşum filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
35 Yorum
zeynep
1 Şubat 2021

acılıyormu

ela
14 Aralık 2020

açılır mı

Özlem
6 Aralık 2020

Bekliyorum

Özlem
6 Aralık 2020

Film açılıyor mu?

sıla
1 Kasım 2020

daha izlemedim ama güzel olacağından şüphem yok

ayse
1 Kasım 2020

tsk

ayse
1 Kasım 2020

guzel

lili
20 Ağustos 2020

nicee

noname
8 Ağustos 2020

güzll

şesu
9 Temmuz 2020

filmi izlemek istiyoruym

esen
5 Mayıs 2020

mrb

Şeyma
20 Nisan 2020

Film yüklenmiyor bir türlü

İrem
3 Nisan 2020

Selim bayraktarın oynadığı her film güzeldir

İrem
3 Nisan 2020

Çok güzel bir film

ıclal
19 Mart 2020

.