Sevimli Dostlar Full izle (2019)

2
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Sevimli Dostlar Full izle (2019)

Sevimli Dostlar filmi izle


Hikâyede, hayvanlarla iletişim kurabilen bir genç kızın, serüveni üzerinde durulacaktır. Lilli Susewind, henüz daha 11 yaşındadır. Ancak yaşından büyük bir yeteneğe sahiptir. Genç kız, hayvanlarla konuşup, onları anlayabilmektedir. Bu özelliğinden ailesinin dışında başka kimsenin haberdar olmaması gerekmektedir. Lilli, özel yeteneği sayesinde zor durumlara düşebilecektir. Son yaşadığı olumsuz olaylar, özel yeteneğinden kaynaklandığı için ailesiyle beraber bambaşka bir yerde yeni bir hayata başlamak zorunda kalacaktır.
Sevimli Dostlar filmi izle

Sevimli Dostlar filmi full hd


Lilli, ailesinin taşınmasına ikna eden kişidir. Şimdiyse yepyeni evlerinde, sıfırdan bir hayat kuracaktırlar. Genç kız tarafından, bu sefer kontrolün kendisinde olacağına kanaat getirilmiştir. Bu sırrı yalnızca kendine saklayacaktır. Bu konuda büyük bir ant içmiştir. Fakat ortaya çıkan beklenmedik durumlar, kendisini de zor durumlara sokacak ve hiçbir şey düşündüğü gibi gerçekleşmeyecektir.
Sevimli Dostlar filmi full hd

Sevimli Dostlar filmi tek parça izle


Hayvan hırsızlarından birisi, yerel düzeyde hizmet veren hayvanat bahçesinden, Ronny isimli bebek bir fili çalmıştır. Lilli tarafından öğrenilen bu durum, kontrolü tamamen kaybetmesine yol açacaktır. Ronny ve diğer hayvanların güvenliliğini kendi sorumluluğu olarak görecektir. Bu zorlu macerada kendisine Jess isimli yeni sınıf arkadaşı yardımcı olacaktır. İkili vakit kaybetmeden, hırsızın izini sürüp kısa sürede adalet karşısına çıkarmaya çalışacaktırlar. Lilli için işler daha fazla karışsa da iyilik uğruna yapabileceklerinin hiçbir sınırı bulunmayacaktır. Bu nedenle de elinden gelen her şeyi sergileyecektir.
Sevimli Dostlar filmi tek parça izle

Oy Ort: 4.6 /10 Toplam oy: 9

Tür: Aile, 2019 Film izle, Komedi, Suç

Yapım: 2019

Yönetmen: Joachim Masannek

Oyuncular: Peri Baumeister, Aylin Tezel, Christoph Maria Herbst

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sevimli Dostlar Full izle (2019)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. ismail

    ailecek izledik.Çok eğlenceliydi.

  2. Ayşe

    Bılmmh