Sevimli Evcil Hayvanlar Full HD izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Sevimli Evcil Hayvanlar Full HD izle (2019)

Sevimli Evcil Hayvanlar filmi İzle

Sevimli Evcil Hayvanlar filmi izle Hikâye hayvan dostların başından geçenleri aktaracaktır. Üç hayvan dost, uzun zamandır birlikte yaşamaktadırlar. Beraber vakit geçirmek kendileri için büyük keyif yaratmaktadır. Mandy bir kedi, Jerry bir köpek ve Frank’te papağandır. Bugüne kadar, türlü işlerle uğraşan karakterler artık hayatlarını sıkıcı bulmaya başlayacaktırlar. Akıllarına, hayatlarını neşelendirecek ve yaşama sevinçlerini yeniden kazanacakları bir fikir gelecektir.
Sevimli Evcil Hayvanlar filmi İzle

Sevimli Evcil Hayvanlar filmi full Hd İzle

Sevimli Evcil Hayvanlar filmi full hd Hayvan Krallığı’ndaki dostlar, sahiplerinin yanında normal davranmakta fakat onlar evi terk ettiklerinde, birbirinden komik hareketlerde bulunmaktadırlar. Sahiplerinin dikkatinden kaçmayan bu durum, televizyonda hareketlerinin izlenilmesine aracılık etmiştir. Üç karakter, bundan yola çıkarak Hayvan Krallığı’nın enlerini seçecekleri bir yarışma düzenlemek isteyecektirler. Diğer taraftan kendileri de uygun kategorilerde ödüle hak kazanmaya çalışacaklar.
Sevimli Evcil Hayvanlar filmi Full Hd İzle

Sevimli Evcil Hayvanlar filmi Tek Parça izle

Sevimli Evcil Hayvanlar filmi tek parça izle Hayvan Krallığı’nda bulunan her hayvan, yarışmaya katılım sağlayabilecek. Üstelik, çılgınından uslusuna, tatlısından korkuncuna kadar her dalda ödüller verilecektir. Her bir hayvan karakter, yarışmada hedeflerine ulaşabilmek için sıkı asılacaktırlar. Bu uzun soluklu maratonda, işlerinin kolay olmadığının ve rakiplerinin de boş durmadığının farkındadırlar. Sahip oldukları her yeteneği ve özelliği gözler önüne serip, amaçlarındaki ilgiyi görmeyi bekleyecekler. Sahipleriyse ekran karşısında, hayvanlar alemindeki canlıların birbirlerinden ilginç hallerini izleme fırsatı yakalayacaklar. Yarışma sürecinde, komik ve sıra dışı anlara şahit olunacak. Üç dost karakter, birbirleriyle dahi rekabette olacaklar.
Sevimli Evcil Hayvanlar filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 3.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Animasyon

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Alex Sebastian

Oyuncular: Carrie Drovdilic, Kj Schrock

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?