Şeytan Göz – Demon Eye izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Şeytan Göz – Demon Eye izle

Şeytan Gözü filmi İzle

Şeytan Gözü filmi izle Hikâyenin kahramanı, Faye isimli genç bir kadındır. Faye, esrarengiz bir şekilde hayatını kaybeden babasının ölümüne neden olan gizemli olayları araştırmaya başlayacaktır. Ancak onunda başına tehlikeli olaylar gelecek ve içine düştüğü durumu fark etmesi uzun bir zaman alacaktır. Bu ölüm Faye’nin hayatını olumsuz bir şekilde etkilemiştir. Hayatta en değer verdiği birin kaybetmek, ona sanılandan da ağır gelmiştir ve büyük bir yıkıma uğramıştır. Tanık olacağı olaylar ise hayatının tamamen değişmesine neden olacaktır.
Şeytan Gözü filmi İzle

Şeytan Gözü filmi full Hd İzle

Şeytan Gözü filmi full hd Üstelik babasının ölümünün sıra dışı olması, hayatında büyük oranda tedirgin olmasına neden olacaktır. Bütün sırları açığa çıkaramazsa bu süreci sağlıklı bir şekilde yürütemeyecektir. Bunun için en ufak izi bile takip eder. Kimi zaman ise gözünün önündeki ipuçlarını fark etmekte zorluk yaşayacaktır. Karşısında duracak olan gizem, zaman ilerledikçe açığa çıkacak ve Faye’nin duygusal durumunu harap edecektir.
Şeytan Gözü filmi Full Hd İzle

Şeytan Gözü filmi Tek Parça izle

Şeytan Gözü filmi tek parça izle Faye’ye yaşadığı bu kötü olaylarda destek olacak tek kişi ise sevgilisidir. Onun düzelmesi için elinden geleni yapacaktır. Bunun yanında varlığı bile Faye’nin biraz da olsa güven duymasına neden olacaktır. İkili babasının köydeki evine doğru yola çıkarlar. Evde, kanıt olarak bulmak isteyecekleri ipuçlarını arayacaklardır. Ancak kısa bir süre sonra büyü şeklinde bir muska keşfederler. Faye’nin hayatta gerçekleştirmeyi istediği en büyük dileğin gerçekleşmesine imkân tanıyan muska, ona iki ölümcül iblisinde musallat olmasına neden olacaktır.
Şeytan Gözü filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: 2019 Film izle, Korku, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 3.3

Yönetmen: Ryan Simmons

Oyuncular: Darren Day, Liam Fox, Kate Rhodes James

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Şeytan Göz – Demon Eye izle” filminde 12 Yorum bulunuyor.
 1. aslı arı

  🙂

 2. az

  az

 3. az

  iyi

 4. Samican Pulgat

  Fena değil

 5. kartallll

  ho ho ho

 6. fatma

  bekliyom

 7. Haluk

  Film kaliteleri güzel

 8. Burak

  güzel bir site

 9. Hakan

  Mükemmel ste filmi

 10. Yurdakul

  Film ve ses kaliteli

 11. Goker

  Film çok güzel, emeğinize sağlık.. 🙂

 12. hakan

  güzel site film çok güzel