Şeytan-i İns Filmi izle (2019)

5.6 /10 7
Şeytan-i İns Filmi izle (2019)

Şeytan-i İns filmi İzle

Şeytan-i İns filmi izle Hikâyede geçmişiyle alakalı gerçeklere ulaşmak isteyen bir genç adam konu edilecektir. Semih isimli karakter, seneler önce hem annesini hem de babasını kaybetmiştir. Şimdilerde anneannesiyle beraber İstanbul şehrinde hayatını sürdürmektedir. Annesizlik ve babasızlık, karakterin yaşamını da fazlasıyla etkilemiştir.
Şeytan-i İns filmi İzle

Şeytan-i İns Türkçe Dublaj izle

Şeytan-i İns filmi full hd Semih, ebeveynlerinin trafik kazası nedeniyle öldüğünü bilmektedir. Ancak gerçekte başlarına gelenler daha farklıdır. Semih’in ebeveynleri, yıllar önce büyük bir günah işlemiştirler. Semih, hiçbir şeyden haberdar değildir. Son zamanlarda tuhaf ve ürkütücü rüyalar görmeye başlamıştır. Bundan dolayı, geçmişini köklü olarak sorgulamaya başlayacaktır. Semih için geçmişteki sırların açığa kavuşmasının zamanı gelmiştir. Bütün gizemin aydınlatılması adına, doğduğu köye yıllar sonra yeniden ayak basacaktır.
Şeytan-i İns filmi Full Hd İzle

Şeytan-i İns Filmi Full HD izle

Şeytan-i İns filmi tek parça izle Kendisinin çıktığı bu ürkütücü yolculukta, arkadaşları Burcu, Efe ve sevgilisi Aylin’de eşlik edecekler. Köye vardıkları vakit, hesaplarında olmayan problemlerle karşılaşacaklar. Semih bir yandan kötü durumları bertaraf etmeye diğer yandan da Salih isimli bir adamın peşinden gitmeye çalışmaktadır. Salih, Semih’e ait bütün sırların cevabına sahiptir. Üstelik geçmişteki günahların bedelini, Semih’e de ödeten kendisidir. Semih’in, arkadaşlarıyla maruz kalacağı olaylar psikolojilerini altüst edecektir. Fakat, sorunu çözemedikleri vakit hayatları boyunca, korkacaklarını ve diken üstünde yaşayacaklarını bilmektedirler. Sırlar yavaş yavaş açığa çıkmaya başladığında, olaylarda şiddetini arttıracaktır. Kötü ruhlar ile insanlar arasında savaş üst noktalara erişecektir.
Şeytan-i İns filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
84 Yorum
Sümeyye
3 Haziran 2021
Spoiler Yorumu Görüntülemek için Tıklayınız.

Fragmani bile süper ama açılmıyor

mustafa
24 Nisan 2021

film çok iyi

Memet
20 Şubat 2021

Çok güzel

Şevval TURAN
20 Şubat 2021

çok güzel bir film ben çok beğendim