Şeytanın Büyüsü Filmi izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Şeytanın Büyüsü Filmi izle (2019)

Şeytanın Büyüsü filmi İzle

Şeytanın Büyüsü filmi izle Hikayede bir miras sonrasında, genç bir kadının başından geçen ürpertici olaylara ışık tutulacaktır. Daniela isimli karakter, kısa süre önce miras olarak kalan eve yerleşmeye karar verecektir. Karakterin kendisi sanatla uğraşmaktadır. Dış dünyadan soyutlandığı ve kendisinin kurduğu dünyada yaşadığı bir hayatı vardır. Yaşamı, günlerden bir gün avukattan beklenmedik bir haber almasıyla değişecektir. Karakterin teyzesi Sofia, kendisine uçuk derecede görkemli bir miras bırakmıştır.
Şeytanın Büyüsü filmi İzle

Şeytanın Büyüsü filmi full Hd İzle

Şeytanın Büyüsü filmi full hd Teyzesinden kalan bir miktar paraya ve eve sahip olan Sofia, mirası ne yönde kullanacağına karar vermekte zorlanacaktır. Şehir dışına çıkmasının, uzun zamandır girdiği bunalımdan kurtulmasına fırsat tanıyacağını düşünecektir. Bunun içinde eve gitmek isteyecektir. Karakter, yeni bir ortama adapte olmasının ve yepyeni insanlarla tanışmasının heyecanı içindedir. Fakat asıl karşılaşacağı manzara, hesaplarından bambaşkadır.
Şeytanın Büyüsü filmi Full Hd İzle

Şeytanın Büyüsü filmi Tek Parça izle

Şeytanın Büyüsü filmi tek parça izle Daniela, teyzesinin evine taşındıktan sonra, tuhaf olaylara maruz kalmaya başlayacaktır. Evde, geçmişte yazılmış ve bir genç kıza ait olduğunu düşündüğü bir günlük bulacaktır. Merakından dolayı, zaman kaybetmeden günlüğü karıştırmaya başlayacaktır. Günlükte yazanlar tamamen kanını dondurmuştur. Daniela, sonrasında gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Çünkü günlük, geçmişte yaşanılan birçok kan dondurucu olayın kapılarını açmıştır. Karakterin, içine düştüğü bu çıkmazdan kurtulabilmesi kolay gerçekleşmeyecektir. Kolay kolay pes etmeye de niyeti olmadığında, karanlık güçlere karşı varıyla yoğuyla, mücadele etmeye başlayacaktır .
Şeytanın Büyüsü filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Gerilim

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Bidisha Chowdhury

Oyuncular: Jill Evyn, Lane Townsend, Jeremy Walker

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Şeytanın Büyüsü Filmi izle (2019)” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. eva

  meraketmeme değer umarım

 2. Dilek

  Hadi bakalim

 3. canan özişçi

  film açılmıyor ………..

 4. canan özişçi

  isim ilginç inşallah filide iginç olur.

 5. Gul

  İzleyebilsekbi yorum yapicaz

 6. mehmet

  yorum yazıyorum bakalım açılacak mı

 7. Mustafa

  harika bir film..