Shadow Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Shadow Türkçe Dublaj izle (2019)

Shadow filmi İzle

Shadow filmi izle Hikayemizde topraklarını korumak uğruna, yapacaklarının sınırı bulunmayan bir kralın kararları aktarılacaktır. Henüz genç yaşta olması, halkının bile güvenliklerinden tedirginlik duymasına yol açmıştır. Özellikle yaşından kaynaklı olarak, ne yapacağı konusunda da açık bir fikre sahip değildir. Sürekli olarak kararsızlığa bürünmektedir. Pei Krallığı, tarih boyunca en zor dönemlerini yaşamaktadır. Krallığın askeri komutanı, iç ve dış bütün tehditlere karşı temkinli davranmaya çalışacaktır. Çünkü korktukları tehlike zaman geçtikçe yakınlaşmaktadır.
Shadow filmi İzle

Shadow filmi full Hd İzle

Shadow filmi full hd Bütün gelişen olaylar, aleyhlerindeyken komutanın, herkesten sakladığı bir silahı bulunmaktadır. Bu yöntemle birlikte Pei’ye karşı kin besleyen düşmanlar ve kral kandırılabilecektir. Olayların temelindeyse, komutanın saplantılı hayalleri yer almaktadır. Uzun yıllardır rakip krallığı ele geçirebilmek adına alacağı kararlar, kendi krallığının da büyük oranda zarar görmesine yol açacaktır.
Shadow filmi Full Hd İzle

Shadow filmi Tek Parça izle

Shadow filmi tek parça izle Uzun zaman süresince hazırlıklarını sürdürmeye devam eden komutan, en sonunda hareke geçmenin vaktinin geldiğine kanaat getirecektir. Geç kalması durumunda, bütün hayallerine veda etmek zorunda kalacak ve kendi can güvenliği de dahil olmak üzere tehlikeye girecektir. Bu durum, olaylara daha ciddiyetle asılmasına fırsat tanıyacaktır. Tarihte bu zamana kadar eşi benzeri görülmemiş bir saldırı planlayacaktır. Fakat bütün planları iki kralı da karşısına almasına yol açacaktır. Gölge savaşçıyla birlikte soluksuz bir mücadele gösterecekler. Hayallerine ulaşabilmenin zorluğunun farkına varması kısa sürecektir.
Shadow filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Dram, Savaş, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2018 - Çin

Yönetmen: Yimou Zhang

Oyuncular: Betty Sun, Chao Deng, Zheng Kai, Xiaotong Guan, Wang Qian-yuan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Shadow Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 32 Yorum bulunuyor.
 1. staresul

  Bu nasıl film ak hiçbir şey anlamadım. Bu Çinliler ne garipler . Az daha fazla dövüş sahnesi olabilirdi. Beynim allak bullak oldu.

 2. Ozer

  izlemek için

 3. Naim

  Tavsiye ederim

 4. Serhat oral

  İlginç bir filme benziyor

 5. Serhat oral

  İzlemek istedim

 6. Sahin

  Simdi seyredecegim iyi bir filme benziyor

 7. Furkan

  Hemen izleyeceğim

 8. Mami

  Harika

 9. Meet

  İyi film

 10. Ali veli

  Harika

 11. Serkan

  Güzel bir filme benziyor

 12. umit

  izlenilecek güzel bir film

 13. esin doğan

  kacırma

 14. esin doğan

  hariha

 15. filmseven

  teşekkürler

 16. onur

  süper flim arkadaşlar kaçırmayın