Shanghai Fortress izle

1


rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Shanghai Fortress izle

Shanghai Fortress filmi İzle

Shanghai Fortress filmi izle Hikâye yakın gelecekteki olaylar üzerinden şekillenecektir. Çin’in Şangay şehrinde yaşanılan teknolojik gelişmeler, artık ülkenin dünyaya hükmetmesini sağlamıştır. Şehir merkezinde oluşturulan bir kaynak, büyük çaplı ve düzeylerde enerjiyi kendine çekebilmektedir. Bu kaynağa ulaşma fikri, Çin’in düşmanı olan birçok ülkenin amaçlarındandır. Bu nedenle de Şangay sık sık saldırıların hedefinde yer alacaktır. Düzenlenen saldırılar hayatı olumsuz yönde etkileyecektir.
Shanghai Fortress filmi İzle

Shanghai Fortress filmi full Hd İzle

Shanghai Fortress filmi full hd 2035 yılına gelindiği vakit, karanlık güçler insanlığın sonunu getirmek için dünyaya saldıracaktırlar. Enerjinin mevcut olduğu yeryüzü kaynakları, sırayla geri dönüşü olmayacak şekilde vurulmaya başlanacaktır. Dünya üzerindeki birçok enerji kaynağı kullanılamaz duruma gelecektir. Ülkelerin sınırları tamamen ortadan kalkacak ve elit ülkeler kendilerine ait bir savunma ordusu kurmaya karar verecektirler. İnsanlığın büyük bir bölümü, yabancı işgalcilerin acımasızlıklarıyla yüzleşecektirler. Dünyada hayatta kalan enerji şehirlerinde, kabarcık savunması ismiyle yeni enerji üsleri kurulmaya çalışılacaktır. Ancak sırasıyla New York, Tokyo ve Yeni Delhi başta olmak üzere hemen hemen bütün üsler yerle bir olacaktır. Şangay insanlığın tek umudu olarak kalacaktır.
Shanghai Fortress filmi Full Hd İzle

Shanghai Fortress filmi Tek Parça izle

Shanghai Fortress filmi tek parça izle Hikâyenin kahramanları Jiang Yang ile Lin’dir. Jiang Yang, sıradan bir üniversite öğrencesiyken, Lin kadın bir komutandır. Yabancı varlıklar, saldırılarına Şangay’ı da ekleyecekler. Şiddetli saldırı süresince Lin’e uzaylı istilacılardan koruması gerektiği gizli bir silah emanet edilecek. Jiang Yang ile birkaç arkadaşı da mücadelelerine devam edecekler.
Shanghai Fortress filmi Tek Parça izle
Shanghai Fortress izle ⚡ Aksiyon Bilim-Kurgu kategorisi Shanghai Fortress 2019 Filmini 1080p Full HD Türkçe dublaj tekparça Altyazılı izleyin.

Oy Ort: 5.7 /10 Toplam oy: 63

Tür: Bilim-Kurgu, Aksiyon, Savaş, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 4.3

Yönetmen: Hua-Tao Teng

Oyuncular: Han Lu, Qi Shu, Godfrey Gao

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Shanghai Fortress izle” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. leman

  Guzel film

 2. eren

  cok guzel flimler

 3. Vedat

  Tamam yapalım ama önce bi izleyelim bakalım

 4. serdar

  sürekli fragman geliyor

 5. serdar

  slm arkadaşlar

 6. serdar

  slm

 7. Delight

  Bakalım dublaj mı