Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Shanghai Fortress Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Shanghai Fortress Full HD izle (2019)

Shanghai Fortress filmi İzle

Shanghai Fortress filmi izle Hikâye yakın gelecekteki olaylar üzerinden şekillenecektir. Çin’in Şangay şehrinde yaşanılan teknolojik gelişmeler, artık ülkenin dünyaya hükmetmesini sağlamıştır. Şehir merkezinde oluşturulan bir kaynak, büyük çaplı ve düzeylerde enerjiyi kendine çekebilmektedir. Bu kaynağa ulaşma fikri, Çin’in düşmanı olan birçok ülkenin amaçlarındandır. Bu nedenle de Şangay sık sık saldırıların hedefinde yer alacaktır. Düzenlenen saldırılar hayatı olumsuz yönde etkileyecektir.
Shanghai Fortress filmi İzle

Shanghai Fortress filmi full Hd İzle

Shanghai Fortress filmi full hd 2035 yılına gelindiği vakit, karanlık güçler insanlığın sonunu getirmek için dünyaya saldıracaktırlar. Enerjinin mevcut olduğu yeryüzü kaynakları, sırayla geri dönüşü olmayacak şekilde vurulmaya başlanacaktır. Dünya üzerindeki birçok enerji kaynağı kullanılamaz duruma gelecektir. Ülkelerin sınırları tamamen ortadan kalkacak ve elit ülkeler kendilerine ait bir savunma ordusu kurmaya karar verecektirler. İnsanlığın büyük bir bölümü, yabancı işgalcilerin acımasızlıklarıyla yüzleşecektirler. Dünyada hayatta kalan enerji şehirlerinde, kabarcık savunması ismiyle yeni enerji üsleri kurulmaya çalışılacaktır. Ancak sırasıyla New York, Tokyo ve Yeni Delhi başta olmak üzere hemen hemen bütün üsler yerle bir olacaktır. Şangay insanlığın tek umudu olarak kalacaktır.
Shanghai Fortress filmi Full Hd İzle

Shanghai Fortress filmi Tek Parça izle

Shanghai Fortress filmi tek parça izle Hikâyenin kahramanları Jiang Yang ile Lin’dir. Jiang Yang, sıradan bir üniversite öğrencesiyken, Lin kadın bir komutandır. Yabancı varlıklar, saldırılarına Şangay’ı da ekleyecekler. Şiddetli saldırı süresince Lin’e uzaylı istilacılardan koruması gerektiği gizli bir silah emanet edilecek. Jiang Yang ile birkaç arkadaşı da mücadelelerine devam edecekler.
Shanghai Fortress filmi Tek Parça izle

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2019 - Çin

Yönetmen: Hua-Tao Teng

Oyuncular: Han Lu, Qi Shu, Godfrey Gao

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?