Shiny Flakes: 19’unda Uyuşturucu Baronu izle

SUPER FHD FRAGMAN
9.8 /10 4
Shiny Flakes: 19’unda Uyuşturucu Baronu izle

Shiny Flakes: 19’unda Uyuşturucu Baronu izle, ⚡ 2021 Netflix yapım Suç Belgeseli Shiny Flakes: The Teenage Drug Lord Türkçe Dublaj Full HD Altyazılı izleyin. Netflix’in ses getiren dizileri, tüm dünyada konuşulmaktadır. Shiny_Flakes: 19’unda Uyuşturucu Baronu izle platformun ses getiren dizilerinden birinin hikayesini daha derinden inceleme fırsatı bul. Bu yapımı belgesel olarak değerlendirmek yanlış olmayacaktır.

Shiny_Flakes: 19’unda Uyuşturucu Baronu Konusu
Netflix Almanya tarafından yapılan ve yayınlandığı günden bu yana global olarak büyük ilgi toplayan How to Sell Drugs Online dizisinden haberiniz vardır. Bu dizide henüz 19 yaşında olan bir gencin sosyal kaygılarını gidermek amacıyla çılgın bir işe girişmesi konu alınıyordu. Shiny_Flakes: 19’unda Uyuşturucu Baronu filminin bu diziden ilham aldığını söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. How to Sell Drugs Online dizisinin başrolü Maximilian Mundt iken bu filmde başrol Maximilian Schmidt’tir. Bir nevi bu yapımı, o dizinin film hali olarak düşünebilirsiniz. Ama filmdeki öykü, gerçek bir hikâyeden esinlenilmiştir.

Max S. henüz 19 yaşında bir gençtir ve hayatında çeşitli sorunlar yaşamaktadır. Ne yapacağını bilemez bir haldeyken bir gün aklına internetten kimsenin yapmadığı bir şeyi yapmak, uyuşturucu satmak gelir. Shiny Flakes: 19’unda Uyuşturucu Baronu izle bu genç adamın neler yaşadığını ilk ağızdan duy.

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  7.9
 • Film Süresi
  96 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj
0 Yorum