Sibel Filmi İzle Full Hd (2019)

91
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Sibel Filmi İzle Full Hd (2019)

Sibel Filmi İzle

Sibel Filmi İzle içerisinde Karadenizin yüksek dağlarında büyümüş, yıllarca o dağlardan başka bir yere gitmemiş, sosyal olmayan bir kız yani Sibelin yaşadıklarını konu alan bir dram filmidir. 25 yıl boyunca o dik dağlarda yaşayan Sibel’in bu hayattan tek beklediği şey, bir gün konuşabilmesiydi. Doğuştan konuşamama rahatsızlığı olduğu için de sürekli olarak yaşadığı köyün halkı tarafından itilip kakılıyordu, dışlanıyordu. Sibel köylülerle ıslık çalarak iletişime geçiyordu.

sibel filmi izle

Sibel Full Hd İzle

Sibel Full Hd İzle filminde Sibel, konuşamadığı için sürekli bir asilik hakimdi, sürekli kaşları çatık ve sinirli, sert bir kızdı. Sırf doğuştan konuşamama hastalığı olduğu için çevresindeki diğer katınlar tarafından ötekileştirilmeye çalışılmıştı, dışlanmaktaydı. Bir de bunların üstüne sürekli köylü kadınlar tarafından şiddet görüyordu. Her şiddet gördüğünde kendini rahatlatmak, bu saçma sapan olaylardan kaçmak adına ormana gider, ormanda dolaşırdı ve silah kullanırdı, havaya ateş ederdi. Bu film bütün dramasıyla sizi belki de ağlatsa da, yeri geldiğince sıcacık duyguları da tarafınıza yansıtacaktır. Dram Filmleri İzle kategorisinde en çok izlenenlerden biri olan bu yapım 2019 yılı başında sizlerle olacak.

Sibel Full Hd izle

Sibel Filmi Tek Parça İzle

Sibel Filmi Tek Parça İzle, Yönetmen koltuğunda Çağla Zencirci ve Guillaume Giovanetti oturuyor. Başrolde ise birçok başarılı yapımda rol almış olan başarılı oyuncu Damla sönmez, partneri olarak ise Erkan Kolçak Köstendil boy gösteriyor. İkisi de dram filmlerinde başarılı ve tecrübeli olsalar da bu filmde apayrı bir rol sergilemişler. Adanada düzenlenen en iyi film ödülüne ise aday gösterildikten sonra en iyi film ödülünü almış bir filmdir.

Sibel Filmi Tek parça izle

Oy Ort: 6.6 /10 Toplam oy: 18

Tür: Dram, 2019 Film izle, Yeni Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Çağla Zencirci, Guillaume Giovanetti

Oyuncular: Damla Sönmez, Elit İşcan, Emin Gürsoy, Erkan Kolçak Köstendil, Meral Çetinkaya

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sibel Filmi İzle Full Hd (2019)” filminde 303 Yorum bulunuyor.
  1. Hamiş

    Adam gelip isteyecek diye saf saf bekledim film bitti. Zaman kaybı boş bir film olmuş

  2. Onur

    Harika

  3. Hakan Koçovalı

    Çok iyi bir film