Siccin 4 Tek Parça izle (2017)

7.0 /10 2
Siccin 4 Tek Parça izle (2017)

Siccin 4 filmi İzle

Siccin 4 filmi izle Hikayemiz Yılmaz Ailesinin maruz kaldığı paranormal olayları aktaracaktır. Geçmişte son derece zengin olan bu aile, paranın hırsına kapılmalarının ardından yavaş yavaş ellerindeki avuçlarındaki paralardan feragat etmek zorunda kalacaklar. İşleri tamamen çıkmaza girecek ve maddi açıdan içinden çıkılamaz derecede borç batağına düşecekler. Kısa zaman sonra ise babaanneleri Saadet’ten başka sığınacakları kimse kalmayacaktır.
Siccin 4 filmi İzle

Siccin 4 Türkçe Dublaj izle

Siccin 4 filmi full hd Babaanneleri Saadet, son derece tekdüze bir yaşam sürdürmektedir. Uzun yıllardan beri bir başına kalmaktadır ve son derece ürkütücü bir mizaca sahiptir. Ailemiz, her ne kadar tedirgin olsalar da başka çareleri kalmadığından kader mahkûmu olarak onun yanına taşınmak zorunda kalacaklar. Saadet, kocasını uzun yıllar önce kaybetmiştir. Kendisine mevcut olan bağlılığı nedeniyle de mezarlığa gömülmesini istememiştir. Bu duruma çözüm olarak da bahçesine gömdürmeyi başarmıştır. Saadet, bu sayede kocasından ayrı kalmadan yaşamını sürdürmeyi amaçlamıştır.
Siccin 4 filmi Full Hd İzle

Siccin 4 Filmi Full HD izle

Siccin 4 filmi tek parça izle Saadet’in bu davranışı, paranormal dünyaya da konağın kapılarını açmış bulunmaktadır. Ev, kısa süre içinde insan dışı varlıklar tarafından sahiplenilmiştir. Bu varlıklar evde Saadet’in dışında bulunan herkesten son derece rahatsız olacak, gitmelerini sağlamaya çalışacaklardır. Ailenin eve gelişiyle birlikte, bir sıra esrarengiz olaya da tanık olunacaktır. Yaşadıklarının sonrasında farkına varan ailemiz, durumun artık çok geç olduğunu anlayarak kaderleriyle baş başa kalacaklar. Bu konuda Saadet’in de elinden hiçbir şey gelmeyecek ve bütün olayları akışına bırakmak zorunda kalacaklar.
Siccin 4 filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
0 Yorum