Siccin 5 Filmi izle

4.9 /10 8
Siccin 5 Filmi izle

Siccin 5 filmi İzle

Siccin 5 filmi izle “Korkudan daha ötesi” sloganıyla ortaya çıkan filmimiz üç harfliler ve insanlar arasında ki etkileşime odaklanmakta. Olayımız yıllar önce yapılan bir ayinden dolayı koca bir ailenin zindana dönen hayatını ve yaşam savaşını anlatıyor. Hale isimli 12 yaşında ki kahramanımız Nevşehir’de ailesinin yanında tarihi niteliğe sahip bir evde yaşamaktadır. Normal akranlarına göre değişik bir görünümü olan Hale zaman zaman tuhaf davranışlarda bulunmaktadır. İnsanlarla iletişim kurmaya yanaşmamaktadır. Hale’nin bu kâbustaki kader ortakları, akli dengesini kaybetmek üzere olan babaannesi, Azra ismindeki halası ve annesi.
Siccin 5 filmi İzle

Siccin 5 filmi Full Hd İzle

Siccin 5 filmi full hd izle Olayımızın akışında tüm ailenin birlikte yaşadığı ürkütücü eski evlerinde tanık olacakları esrarengiz olaylar ve perde arkası bulunmakta. Olağandan farklı olan görüntüsü babasının Hale’yi daha doğmadan terk etmesine neden olmuştur. Uzun bir süre aranılmış ancak hiç haber alınamamıştır. Hale bir gece rüyasında korkunç bir kâbus görür ve uzun süre etkisinden kurtulamayacağı bir serüvenin başlangıcını sağlar. Gördüğü kâbusta daha önce asla görmediği babasını görecek ve tekin olmayan bir eve çağrılmasına şahit olacaktır. Babasının kâbusta Haleyi davet ettiği yer Halenin dedesinin Karain Köyü’nde bulunan eski evi olduğu anlaşılacaktır.
Siccin 5 filmi Full Hd İzle

Üç Harfliler: Adak filmi Tek Parça izle

Siccin 5 filmi tek parça izle Eski ev yıllar önce yasak bir ayinin gerçekleştirildiği bir mekân olarak bilinmektedir. Hale uzun süre bu kâbusun etkisinde kalmaya devam etmekte ve daha da ürkütücü davranışlarda bulunacak bir hal alacaktır. Hale’nin bu olaydan etkilenmesi bir yana halası Azra ve dayısı Selim herkesten fazla zarar görecektir.
Siccin 5 filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • IMDb Puanı
    7.1
  • Film Dili
    Girilmedi
214 Yorum
Esra
30 Aralık 2019

Harika bir film

ayfer
1 Aralık 2019

bekliyoruz

necati
15 Kasım 2019

Fragmanı guzel glbl

busenur
22 Ekim 2019

çok güzel bir seri

Mmmm
27 Ağustos 2019

Daha izlemedim ama güzele benziyor

Ramadan
24 Ağustos 2019

Muhteshem

Ramadan
24 Ağustos 2019

mukemel

HAKAN
18 Ağustos 2019

BEKLIYORUZ MERAKLA

Serhat
11 Ağustos 2019

On numara program

sümeyyeatlı
20 Temmuz 2019

çok güzel bir flim

İclal kirmizi
11 Temmuz 2019

Merakla bekliyordum diger bolumler çok güzel di umarim buda guzeldir