Siccin 5 Filmi izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Siccin 5 Filmi izle

Siccin 5 filmi İzle

Siccin 5 filmi izle “Korkudan daha ötesi” sloganıyla ortaya çıkan filmimiz üç harfliler ve insanlar arasında ki etkileşime odaklanmakta. Olayımız yıllar önce yapılan bir ayinden dolayı koca bir ailenin zindana dönen hayatını ve yaşam savaşını anlatıyor. Hale isimli 12 yaşında ki kahramanımız Nevşehir’de ailesinin yanında tarihi niteliğe sahip bir evde yaşamaktadır. Normal akranlarına göre değişik bir görünümü olan Hale zaman zaman tuhaf davranışlarda bulunmaktadır. İnsanlarla iletişim kurmaya yanaşmamaktadır. Hale’nin bu kâbustaki kader ortakları, akli dengesini kaybetmek üzere olan babaannesi, Azra ismindeki halası ve annesi.
Siccin 5 filmi İzle

Siccin 5 filmi Full Hd İzle

Siccin 5 filmi full hd izle Olayımızın akışında tüm ailenin birlikte yaşadığı ürkütücü eski evlerinde tanık olacakları esrarengiz olaylar ve perde arkası bulunmakta. Olağandan farklı olan görüntüsü babasının Hale’yi daha doğmadan terk etmesine neden olmuştur. Uzun bir süre aranılmış ancak hiç haber alınamamıştır. Hale bir gece rüyasında korkunç bir kâbus görür ve uzun süre etkisinden kurtulamayacağı bir serüvenin başlangıcını sağlar. Gördüğü kâbusta daha önce asla görmediği babasını görecek ve tekin olmayan bir eve çağrılmasına şahit olacaktır. Babasının kâbusta Haleyi davet ettiği yer Halenin dedesinin Karain Köyü’nde bulunan eski evi olduğu anlaşılacaktır.
Siccin 5 filmi Full Hd İzle

Üç Harfliler: Adak filmi Tek Parça izle

Siccin 5 filmi tek parça izle Eski ev yıllar önce yasak bir ayinin gerçekleştirildiği bir mekân olarak bilinmektedir. Hale uzun süre bu kâbusun etkisinde kalmaya devam etmekte ve daha da ürkütücü davranışlarda bulunacak bir hal alacaktır. Hale’nin bu olaydan etkilenmesi bir yana halası Azra ve dayısı Selim herkesten fazla zarar görecektir.
Siccin 5 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 4.9 /10 Toplam oy: 8

Tür: Korku, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Alper Mestçi

Oyuncular: Rüya Önal, Merve Ateş, Özgür Hacıer, Ece Köroğlu, Ece Baykal

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Siccin 5 Filmi izle” filminde 214 Yorum bulunuyor.
 1. Esra

  Harika bir film

 2. ayfer

  bekliyoruz

 3. necati

  Fragmanı guzel glbl

 4. busenur

  çok güzel bir seri

 5. Mmmm

  Daha izlemedim ama güzele benziyor

 6. Ramadan

  Muhteshem

 7. Ramadan

  mukemel

 8. HAKAN

  BEKLIYORUZ MERAKLA

 9. Serhat

  On numara program

 10. sümeyyeatlı

  çok güzel bir flim

 11. İclal kirmizi

  Merakla bekliyordum diger bolumler çok güzel di umarim buda guzeldir