Sitemizde şuan toplam 1486 film bulunmaktadır.

Siccin 6 Filmi Full HD izle (2019)

78
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Siccin 6 Filmi Full HD izle (2019)

Siccin 6 filmi İzle

Siccin 6 filmi izle Hikayemizin kahramanı Gamze, son derece asosyal bir yapıya sahiptir. İnsanlarla iletişimi bu nedenle, fazla miktarda zayıftır. Varlıklı bir aileye mensup olması, diğer insanlarla iletişim kurmasına gerek bırakmamıştır. Hayatında bu yaşına kadar istediği her şeyi elde edebilmiştir. Ailesi ise Gamze’nin sorunlu bir çocuk olduğunun farkındadırlar. Özellikle de tuhaf hareketlere, ebeveynlerine ve diğer insanlara sorun olmaya başlamıştır. Alışkanlıkları büyük oranda azalsa da Gamze halen şiddete meyilli bir yapıya sahiptir.
Siccin 6 filmi İzle

Siccin 6 filmi full Hd İzle

Siccin 6 filmi full hd Gamze, doğaüstü varlıkların vücuduna nüfus etmesi sonucu, zorlu bir döneme girmiştir. Artık, tam anlamıyla hastanelik pozisyondadır. Üstelik kendi kendine konuşmaları ve şiddet eğilimi giderek artmıştır. Başlarda hastalığını reddetmek isteyen Gamze, sonrasında maruz kaldığı olaylara daha fazla tahammül edemeyerek bir hocanın yardımına sığınacaktır. Hoca, Gamze kapıdan girer girmez değişik şeyler olduğunu anlamıştır.
Siccin 6 filmi Full Hd İzle

Siccin 6 filmi Tek Parça izle

Siccin 6 filmi tek parça izle Genç kıza, bir tas dolusu su içiren hoca, gereken dualara okuyarak neyin etkisi altında kaldığını anlayacaktır. Akrabaları tarafından kendisine daha dünyaya gelmeden büyü yapılmıştır. Doğuma az bir süre kala büyü etki gösterdiği için Gamze, ölmeden dünyaya gelebilmiştir. Fakat büyünün etkisinden çıkabilmesi kolay olmayacaktır. Üstelik, kâbus görme süreleri de artınca, kafayı sıyıracak pozisyona gelmiştir. Büyüden tamamen kurtulabilmek için artık sadece hocanın inisiyatifine ve ilmine ümit bağlayacaktır. Aksi takdirde acı sonu yakın olacaktır.
Siccin 6 filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Korku

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Alper Mestçi

Oyuncular: Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Sibel Aytan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Siccin 6 Filmi Full HD izle (2019)” filminde 109 Yorum bulunuyor.
  1. HÜSEYİN - 1 sene önce demiş ki:

    MUKEMMELL!!!!