Sıfır Bir Adana 4. Sezon izle (2018)

5.6 /10 764
Sıfır Bir Adana 4. Sezon izle (2018)

Sıfır Bir Adana filmi İzle

sıfır bir adana 4. Sezon dizi izle Hürriyet mahallesinin gençleri, uğradıkları ihanet sonucunda, Sami Ağa’yla mücadelelerine ara vermek zorunda kalacaklardır. Çünkü çetenin büyük bir çoğunluğu mahkemeleri sonuçlanana kadar tutuklu olarak göz altına alınmışlardır. Sayılarının kalabalık olması, cezaevinde de fazlasıyla dikkat çekmelerine yol açacaktır. Fakat onlar çokluklarının rağbetine kapılmaktan uzakta, mevcut düzene uyum sağlayarak zaman geçirmek niyetinde olacaklardır.
Sıfır Bir Adana filmi İzle

Sıfır Bir Adana Türkçe Dublaj izle

sıfır bir adana 4. Sezon dizi full hd Fakat baş gardiyan Necip’in, mahkumlara yaklaşımı ve cezaevinde hüküm sürdürdüğü düzeni, çetenin bedel ödemiş oldukları değerlerle çok terstir. Özellikle de Yahya adındaki bir mahkûmun, Necip’le bir olup uyuşturucu trafiğini kontrol etmelerini hazmedemeyeceklerdir. Üstelik Necip, diğer taraftan da Sami Ağa’nın adamı olduğundan dolayı, kendilerine tamamen zulmedecektir. Bu durum çete üyelerinin sabır sınırlarını zorlayınca da cezaevinde hüküm süren olağan dışı durumu değiştirmeye ve kendi düzenlerine kurmaya çalışarak Yahya’ya göz dağı vermeye çalışacaklardır.
Sıfır Bir Adana filmi Full Hd İzle

Sıfır Bir Adana Filmi Full HD izle

sıfır bir adana 4. Sezon dizi tek parça izle Hem Yahya hem de Sami Ağa’nın adamlarıyla uğraşmak yeterince zorluyken, peşine Tümer abinin rahatsızlığını da bertaraf etmeleri gerekecektir. Maruz kaldıkları yaklaşım, daha fazla suç işlemelerinin önünü açacak ve sırf bu sebepten dolayı aralarından birkaçı müebbet hapisle cezalandırılacaktır. Mahkeme süresince dışarı çıkan ekip, mahalleyi güven altında tutmaya çalışacak ve ufaktan da kendilerine lazım olan para akışını sağlamaya çalışacaklar. Bütün güçleri yerine geldiğinde hedeflerinde Sami Ağa bulunacaktır.
Sıfır Bir Adana filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
161 Yorum
İsmail
29 Nisan 2021

harika