Sihirli Oyuncaklar Türkçe Dublaj izle (2019)

4
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Sihirli Oyuncaklar Türkçe Dublaj izle (2019)

Sihirli Oyuncaklar filmi izle


Nathan ile Timebot isimli robot arkadaşının sıra dışı maceraları üzerinde durulacaktır. Nathan, henüz olabildiğince küçük bir oyuncaktır. Kendisinin buna rağmen emsallerinde pek sık rastlanılmayan bir özelliği mevcuttur. Yüzeyi su ile temas ettiğinde adeta sihirli bir oyuncak gibi renginin değişmesi düşünülerek tasarlanmıştır. Oyuncak ustasının elinden çıksa da emsalleri renk değiştirirken, kendisi bir türlü rengini değiştirememektedir. Bu durum aklında bir dizi şüphe oluşturacaktır.
Sihirli Oyuncaklar filmi izle

Sihirli Oyuncaklar filmi full hd


Nathan niçin renk değiştiremediğinin peşini kolay kolay bırakmayacaktır. Çünkü, kendisini adeta işe yaramaz bir oyuncak gibi hissetmektedir. Bütün sırları çözmek için çıktığı yolculukta, Timebot adında küçük bir robot ile de tanışma fırsatı edinecektir. Yeni arkadaşı da kendisinin problemini son derece ilginç bulmuştur. Bu nedenle de ikili, Nathan’ın gizemini bulma serüveninde yan yana yol alacaktırlar. Kendilerini bekleyen tehlike, bir hayli büyüktür.
Sihirli Oyuncaklar filmi full hd

Sihirli Oyuncaklar filmi tek parça izle


Nathan’ın renk değiştirebilmesi için izleyeceği yolu bulmak üzere çıktığı yolculuk, kendisine daha farklı yönlerde olaylar yaşatacaktır. Serüveni sırasında karşısına birçok evcil hayvan ve değişik türden oyuncak çıkacaktır. Hepsi de Nathan’ın amacına saygı duyup, ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaktırlar. Nathan, kendisinin bu zamana kadar haberdar olmadığı bir dünyada, kendi doğrularına ulaşmanın mücadelesini gösterecektir. Bu süreçte, bu zamana kadar ne yazık ki keşfedemediği yönlerini de keşfetmiş olacaktır.
Sihirli Oyuncaklar filmi tek parça izle

Oy Ort: 4.7 /10 Toplam oy: 3

Tür: Animasyon, 2019 Film izle, Macera

Yapım: 2019

Yönetmen: Gary Wang

Oyuncular: Guanlin Ji, Jason Kesser

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sihirli Oyuncaklar Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 1. Gamze

  Cocukken agoamistim bu filmde

 2. Çağan

  Çok iyi site

 3. esra

  film harika

 4. cemal

  fılm cok güzel.

 5. Arda

  Film muthiş

 6. Fatih

  Super